2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Már nem keresik az eltűnt argentin tengeralattjárót
2017. December 01. 07:35, péntek | Külföld

Már nem keresik az eltűnt argentin tengeralattjárót

Az argentin haditengerészet befejezi a két hete eltűnt tengeralattjáró legénységének kimentésére tett kísérleteket - jelentette be csütörtökön Buenos Airesben egy szóvivő.

Folyamatosan más nevet használó nigériai migránst keresnek
2017. Március 09. 07:45, csütörtök | Belföld

Folyamatosan más nevet használó nigériai migránst keresnek

Csoportos garázdaság miatt elfogatóparancsot adott ki a bíróság egy Budapesten élő nigériai férfi ellen, aki korábban azzal akadályozta az eljárást, hogy mindig más nevet használt

Brexit - A Google-keresések alapján az angolok nem tudják, miért szavaztak a kilépésre
2016. Június 25. 06:00, szombat | Bulvár

A Google-keresések alapján úgy tűnik, az angolok nem tudják, miért szavaztak a kilépésre az Európai Unióból - derült ki a Google keresési trendeket figyelő csoportjának pénteki Twitter-üzenetéből.

Nem akarja globálisan alkalmazni a \
2016. Június 04. 15:00, szombat | Helyi

Nem akarja globálisan alkalmazni a \"felejtés jogát\" a Google

A webes kereső szerint a Franciaországban elérhetetlenné tett eredményeket máshol attól még kiadhatja.

Eltűnt egy magyar fiú a Szent Anna tónál
2015. Június 04. 07:15, csütörtök | Belföld

Eltűnt egy magyar fiú a Szent Anna tónál

Eltűnt egy 14 éves magyarországi fiú a székelyföldi Szent Anna tónál szerda délután - közölte Dudu Ovidiu ezredes, a Hargita megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

Erre is jó a Facebook! Megtalálta 9 éve eltűnt férjét – mégsem örült
2014. November 12. 11:45, szerda | Bulvár

Erre is jó a Facebook! Megtalálta 9 éve eltűnt férjét – mégsem örült

2005-ben látta utoljára férjét az amerikai Karen Marx, aki végül rátalált a Facebookon az eltűnt férfira. Igaz dupla meglepetés érte, mivel a rábukkanás mellett kiderült, férje újra megnősült – bár el sem vált tőle.

A diplomások is hibáznak az álláskeresésnél
2013. Október 24. 13:05, csütörtök | Helyi

A diplomások is hibáznak az álláskeresésnél

Számos hibát követnek el álláskeresésnél a frissen szerzett diplomások. Ezért, illetve a kevés munkalehetőség miatt az átlag álláskeresés ideje ma Magyarországon másfél év

Eltűnt fiatalt keres a rendőrség
2013. Szeptember 20. 17:30, péntek | Helyi

Eltűnt fiatalt keres a rendőrség

Eltűnése miatt keresi a képen látható Magyar Tamás 17 éves kiskunfélegyházi lakost a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság.

2012. Április 03. 07:13, kedd | Kék hírek

Nagy erőkkel keresik a fiút

A Szolnokon működő térfigyelő kamerarendszerek felvételeit elemzik és újabb meghallgatásokat is tartanak a rendőrök annak a 17 éves fiúnak az ügyében, aki szombatról vasárnapra virradóra tűnt el a megyeszékhelyen.

2012. Január 31. 13:39, kedd | Kék hírek

A fűben fekve találtak rá

Rendőrök, polgárőrök és vadászok is keresték azt az idős székkutasi lakost, akinek eltűnését hétfőn este jelentették be a helyi körzeti megbízottnak.

2012. Január 29. 14:22, vasárnap | Kék hírek

Bankrablót keresnek

Keresi a rendőrség azt a férfit, aki még csütörtökön több százezer forintot vitt el egy bankfiókból Mozsgón.

2012. Január 24. 07:54, kedd | Külföld

Újabb holttesteket találtak a luxushajón

Újabb két holttestet találtak a mentőalakulatok a szerencsétlenül járt óceánjáró, a Costa Concordia belsejében – jelentették be hétfőn.