2024. május 6, hétfő - Ivett

Rekordszámú kiállító a Nagy Badacsony kóstolón
2018. Április 12. 07:17, csütörtök | Belföld

Rekordszámú kiállító a Nagy Badacsony kóstolón

Minden eddiginél több, 35 badacsonyi pincészet mutatja be több mint 150 borát a Nagy Badacsony kóstolón szombaton a budapesti New York Palotában, ahol újdonságként a régió 16 turisztikai szolgáltatója is bemutatkozik.

Majd 200 kiállító bora az idei Borjour Magnum kóstolón
2018. Február 14. 12:47, szerda | Belföld

Majd 200 kiállító bora az idei Borjour Magnum kóstolón

Mintegy kétszáz kiállító csaknem ezer borából választhatnak a látogatók szombaton a Millenáris parkban a 9. Borjour Magnum kóstolón, amelynek kiemelt borrégiója idén a Felvidék lesz.

Egészségnap és Expo a Művelődési Központban
2017. Február 13. 11:01, hétfő | Helyi

Egészségnap és Expo a Művelődési Központban

"Ne légy bolond, tégy az egészségedért" mottóval rendezi meg a Móra Ferenc Művelődési Központ a III. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expot 2017. április 1-én, szombaton.

Bács-Kiskun megye egészségéért
2015. Szeptember 16. 15:07, szerda | Helyi

Bács-Kiskun megye egészségéért

E címmel rendeztek ma (szeptember 16-án) a Polgármesteri Hivatal tárgyalótermében termékbemutatóval és ételkóstolással egybekötött előadássorozatot.

A barackos buboréktorta lett Magyarország cukormentes tortája
2015. Augusztus 06. 16:50, csütörtök | Helyi

A barackos buboréktorta lett Magyarország cukormentes tortája

2015-ben győzött a sárgabarack: a kedvelt gyümölcsből, illetve annak párlatából alkották meg a nyertesek az ország cukormentes és hagyományos alapanyagokból készült tortáját.

Kánikulában is szorgoskodnak a Tupperware Főzőklubban
2015. Július 01. 18:24, szerda | Helyi

Kánikulában is szorgoskodnak a Tupperware Főzőklubban

Tombol a nyár, aki csak teheti a strandon vagy tengerparton hűti magát és piheni ki az egész évi hajtást. A Tupperware Főzőklubban viszont ilyenkor is töretlen a lelkesedés.

Az egészség mindenkié
2015. Március 24. 12:05, kedd | Helyi

Az egészség mindenkié

2015. április 11-én (szombaton) 10-17 óráig a Művelődési Központban az Egészség Világnapja alkalmából kerül megrendezésre az I. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo.

Ez nem pálinka, ez szaké
2015. Március 08. 13:00, vasárnap | Életmód

Ez nem pálinka, ez szaké

Magyarországon nem igazán ismerik a szakét. Ennek bizonyítéka, hogy sokan máig rizspálinkának tartják – pedig ez tévedés. Ideje megismerni a tradicionális japán italt, finomabb, mint hinnénk.

2011. Szeptember 15. 07:13, csütörtök | Külföld

Hódított Londonban a mangalicás kolbász

Népszerűnek bizonyult a magyar stand a Londonban 12. alkalommal megrendezett Speciality and Fine Food Fair nemzetközi élelmiszeripari szakkiállításon.