Bensőséges hangulatú megnyitót követően, a látogatók ismerősök és önmaguk fotóit keresték a tablókon

2014. Március 25. 16:30, kedd | Belföld

Gyalogos természetjáró tájékozódási túraverseny

Kozák Imréé lett Kiskunfélegyháza abszolút bajnoki címe
2013. December 23. 11:27, hétfő | Helyi sport

Évzáró versenyét rendezte meg december 21-én XI. Sébi-kupa (I. Szabó József emlékverseny) címmel a Séberger SC a Darvas iskolában.

Józsefes siker a Tapsi Füles Kupán
2013. December 14. 07:44, szombat | Helyi

December 2-án és 3-án rendezték meg Kecskeméten a XXIV. Tapsifüles Kupát alsó tagozatos tanulók számára.

A Barcelona legyőzésével a Bayerné a Hoeness Kupa
2013. Július 25. 08:19, csütörtök | Sport

A Bajnokok Ligája-győztes Bayern München labdarúgócsapata 2-0-ra nyert az FC Barcelona ellen, ezzel otthon tartotta az Uli Hoeness Kupát.

2012. December 09. 14:12, vasárnap | Helyi sport

Rekord mennyiségő érem a Mikulás Kupán!

Rekord mennyiségű éremmel térhetett haza Hódmezővásárhelyről a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület.

2012. December 09. 13:56, vasárnap | Helyi sport

A félegyházi úszók Dunaújvárosban is bizonyítottak!

8 éremmel gazdagodott a Félegyházi Úszó Egyesület!

2012. December 09. 13:48, vasárnap | Helyi sport

Félegyházi úszó sikerek Baján

Taroltak a félegyházi úszok az idén 10. alkalommal Baján megrendezett Halászlé kupán!

2012. Május 27. 07:15, vasárnap | Sport

Veretlenül zárt a bajnok Debrecen

Veretlenül zárta a labdarúgó OTP Bank Liga 2011/12-es idényét a bajnok Debrecen.

2012. Május 22. 07:17, kedd | Sport

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.

2012. Május 15. 14:19, kedd | Sport

Az év egyik legfontosabb erőfelmérője következik

Négy számban – férfi K-1 1000, K-2 200, C-1 200 és C-2 1000 méteren – indul magyar egység a szerdán és csütörtökön Poznańban sorra kerülő olimpiai pótkvalifikációs kajak–kenu versenyen.

2012. Május 10. 14:19, csütörtök | Sport

EL: visszakerült Madridba a kupa

A vártnál simábban nyerte az Európa Liga 2011-12-es szezonjának döntőjét az Atlético Madrid.