2024. április 25, csütörtök - Márk

Városi elismerés a háromszoros bajnokcsapatnak
2015. Június 13. 05:14, szombat | Helyi sport

A KHTK labdarúgó szakosztálya megnyerte a megyei I. osztályú bajnokságot, melynek elismeréseként június 12-én átvették a Városháza Dísztermében aranyérmeiket és a címért járó kupát.

Finn-magyar - Dárdai még egy poszton nem döntött
2015. Június 13. 00:00, szombat | Sport

Dárdai Pál szövetségi kapitány még egy poszton nem döntött, hogy ki kezdjen a magyar labdarúgó-válogatottban a szombati, finnek elleni Európa-bajnoki selejtezőn Helsinkiben.

Az amerikaiak nyertek a világbajnok németek otthonában
2015. Június 11. 07:21, csütörtök | Sport

A világbajnok német labdarúgó-válogatott hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett az amerikai csapattól a két együttes szerdai barátságos mérkőzésen.

FIFA - Lehet, hogy nem is Dél-Afrika nyerte a 2010-es vb rendezési jogát
2015. Június 08. 09:00, hétfő | Külföld

Vasárnapi brit sajtóértesülés szerint felmerülhet az a gyanú, hogy a 2010-es labdarúgó-vb rendezési jogát nem is a Dél-Afrikai Köztársaság, hanem Marokkó nyerte, csak a szavazatokat szándékosan félreszámolták.

Zsinórban harmadszor lett bajnok a KHTK
2015. Június 07. 22:36, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság zárófordulójában a sereghajtó Harta együttesét fogadta a KHTK.

Labdarúgó NB I - Öten nem kaptak licencet, 12 csapatos lesz a bajnokság
2015. Május 27. 07:20, szerda | Sport

A Győri ETO FC, a Kecskeméti TE, a Nyíregyháza Spartacus, a PMFC-Matias és az amúgy is kiesett Lombard Pápa Termál FC sem kapta meg az élvonalbeli induláshoz szükséges licencet…

Szép évzáró
2015. Május 24. 22:42, vasárnap | Helyi sport

Szép évzáró

Bugac – Vasutas 4 : 5 (2:1)

Versenyfutás az aranyéremért
2015. Május 24. 11:42, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 28. fordulójában a 9. helyen álló Kiskőrös csapatát fogadta a listavezető. A legfontosabb céljuk volt, hogy hazai környezetben begyűjtsék a három pontot.

Váratlan vereség Bácsalmáson
2015. Május 18. 15:10, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 27. fordulójában a negyedik helyen álló Bácsalmás vendége volt a listavezető KHTK.

2015. Április 28. 08:21, kedd | Helyi sport

A női futsal NB I. felső-ági rájátszás 8. fordulójában már bajnokként lépett pályára az Astra a harmadik helyen álló Árkád ETO ellen.