2024. április 25, csütörtök - Márk

Megkezdődött a 170. balatoni hajózási idény
2015. Április 04. 13:52, szombat | Belföld

Megkezdődött a 170. balatoni hajózási idény

A hajózási idény első hajója, a Siófokról érkező Szent Miklós motoros elindul a balatonfüredi kikötőből 2015. április 4-én.

Motoros zarándoklat Pálosszentkúton
2014. Július 11. 17:17, péntek | Helyi

Motoros zarándoklat Pálosszentkúton

Idén sem marad el a keresztény motoros zarándoklat. A pálos szerzetesek szervezésében zajló rendezvényre július 11-13.között kerül sor Petőfiszállás-Pálosszentkúton.

Fának ütközött, meghalt a motoros
2014. Április 22. 05:23, kedd | Kék hírek

Fának ütközött, meghalt a motoros

Hétfőn délután Kiskunhalas és Harkakötöny között fának ütközött egy motoros, és életét vesztette.

Keresztény motoros zarándokok Félegyházán
2013. Július 16. 15:58, kedd | Helyi

Keresztény motoros zarándokok Félegyházán

Idén sem maradt el a pálosszentkúti motoros találkozó. A pálos szerzetesek szervezésében zajló rendezvényre mindegy háromszáz motoros érkezett.

2012. Május 30. 14:11, szerda | Külföld

Magyarok tragédiája: vádat emeltek a gázoló ellen

Vádat emelt a három magyar motorost halálra gázoló gépkocsi vezetője ellen a balesetet vizsgáló myslenicei ügyészség.

2012. Május 29. 14:19, kedd | Sport

Kovács Nikolett dobogóra állhatott Katarban

Kovács Nikolett egy-egy harmadik és negyedik hellyel zárta a QMMF katari nemzetközi gyorsasági motoros bajnokság hétvégi, utolsó fordulóját.

2012. Május 28. 14:03, hétfő | Külföld

Meghalt a harmadik magyar áldozat is

Meghalt a vasárnap délután történt lengyelországi magyar motoros baleset harmadik áldozata – közölte hétfőn Mariusz Ciarka, a kis-lengyelországi vajdasági rendőrség szóvivője.

2012. Május 21. 07:13, hétfő | Kék hírek

Meghalt egy motoros Perbálnál

Meghalt egy motoros, miután járművével kisodródott az útról, majd felborult Tök és Perbál között vasárnap délután - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

2012. Május 07. 14:17, hétfő | Sport

Magyar motorossikerek Monzában

Jól szerepeltek a magyar motorosok a Superbike-világbajnokság monzai futamán.

2012. Április 30. 14:13, hétfő | Sport

Rátámadt a pályabíróra

Rátámadt az egyik pályabíróra egy finn versenyző a vasárnapi gyorsaságimotoros-világbajnokság Spanyol Nagydíján, a pilótát egy GP-től eltiltották.

2012. Április 29. 14:03, vasárnap | Belföld

Motoros felvonulás lesz Devecserben

Motoros felvonulás lesz április 30-án hétfőn Devecserben, a város önkormányzata a vörösiszap-katasztrófában nyújtott segítségért látja vendégül a magyar motoros társadalom tagjait.

2012. Április 04. 14:23, szerda | Sport

Csalással szerzett jogosítványt a spanyol világbajnok

Őrizetbe vették, majd szabadlábra helyezték Dani Pedrosát, a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyik spanyol sztárját, aki csalással szerzett jachtvezetésre érvényes jogosítványt.