2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Napokon belül elkezdődik az utak helyreállítása
2013. Október 18. 09:32, péntek | Helyi

Napokon belül elkezdődik az utak helyreállítása

Az utolsó simításokat végzik a szakemberek a Bikahegyben, a Molnár telepen és a Zöldmező lakótelepen.

Több lesz a pénzem, ha nem veszem ki a szabadságom?
2013. Október 13. 12:02, vasárnap | Helyi

Több lesz a pénzem, ha nem veszem ki a szabadságom?

Az alábbiakban megtudhatjuk milyen szabályok vonatkoznak a szabadságra.

Gyógyszerek és alváshiány, itt tényleg az életedbe kerülhet a munka
2013. Szeptember 30. 11:01, hétfő | Életmód

Gyógyszerek és alváshiány, itt tényleg az életedbe kerülhet a munka

Átdolgozott éjszakák, gyógyszer az ébrenléthez, alkalmazottak helyett zombik – egykori bankárgyakornok osztja meg munkatapasztalatait.

Munkáltatói fórum Kiskunfélegyházán
2013. Szeptember 11. 10:53, szerda | Helyi

Munkáltatói fórum Kiskunfélegyházán

A munka világával ismerkedtek a diákok
2013. Szeptember 02. 17:21, hétfő | Helyi

A munka világával ismerkedtek a diákok

Huszonnyolc diák jutott munkához a nyáron a „Nyári diákmunka elősegítése” elnevezéssel induló munkaerő-piaci program segítségével a kiskunfélegyházi önkormányzatnál

2013. Augusztus 01. 15:49, csütörtök | Helyi

Épül a csatorna

2013. július 30-ától az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok.

Az ütemterv szerint halad a csatornázás
2013. Július 24. 09:47, szerda | Helyi

Az ütemterv szerint halad a csatornázás

A nagy meleg ellenére is jó ütemben halad a nyolc városrész érintő szennyvíz-csatornaépítés. A szakemberek jelenleg a Bankfaluban, a Kossuthvárosban, a Molnártelepen, a Móravárosban és a Kertvárosban dolgoznak.

Folytatódnak a csatornázási munkálatok
2013. Június 26. 15:06, szerda | Helyi önkormányzati

Folytatódnak a csatornázási munkálatok

„Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során június 26-ától az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok.

Húsz új munkahely létesül Félegyházán
2013. Június 07. 18:26, péntek | Helyi

Húsz új munkahely létesül Félegyházán

A jegybank által nyújtott új, rekord alacsony kamatú vállalkozói hitel elérésének lehetőségei, a régió fejlesztési tervei volt a témája a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület programjának.

2013. Május 29. 10:47, szerda | Helyi

Épül a csatorna

Az EOM-Kiskunfélegyháza Konzorcium kivitelezésében, „Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során május 28-ától az alábbi helyszíneken történnek építési munkálatok

Diákmunka adózása
2013. Május 07. 12:11, kedd | Belföld

Diákmunka adózása

2013. május 21-ig bevallást kell adnia annak a magánszemélynek, akinek az előző évben adóköteles jövedelme volt, és nem számol el munkáltatójával

Köszöntünk május elseje!
2013. Május 01. 00:00, szerda | Belföld

Köszöntünk május elseje!

Jeles napjaink közül különösen kedves a május elseje. Zöldbe lobbant mezők, megéledt erdők, újra zsendülő termőföldek, virágos kertek látványa és illata jókedvre hangol mindenkit.