2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Nehéz mérkőzésen nyert a listavezető
2014. Február 16. 17:45, vasárnap | Helyi sport

Nehéz mérkőzésen nyert a listavezető

A női futsal NB-I-es bajnokság 16. fordulójában a 6. helyen álló Univerzum csapatával küzdött meg a listavezető.

A listavezető második félidei jobb játékával hozta a kötelezőt
2014. Február 10. 08:13, hétfő | Helyi sport

A listavezető második félidei jobb játékával hozta a kötelezőt

A női futsal NB-I-es bajnokság 15. fordulójában a hetedik helyen álló BME-Docler Akadémia otthonában játszott a listavezető.

A Magyar Kupa fináléjába jutott az Astra-Bulls
2014. Február 02. 17:48, vasárnap | Helyi sport

A Magyar Kupa fináléjába jutott az Astra-Bulls

A hétvégén a Magyar Kupa elődöntő visszavágó mérkőzéseit rendezték. Az előző évad győztese a Dunakeszi Kinizsi együttesét fogadta, az odavágón 4-4-re végeztek egymással a csapatok.

Szebbek a nők, mint azt gondolják magukról
2014. Február 01. 17:00, szombat | Helyi

Szebbek a nők, mint azt gondolják magukról

Érdekes kísérlettel támasztották alá azt a felvetést, miszerint a nők gyakran sokkal csúnyábbnak tartják magukat, mint ahogy más emberek látják őket.

Szerelmi tanácsok leányoknak nagyanyáinktól
2014. Január 26. 14:00, vasárnap | Helyi

Szerelmi tanácsok leányoknak nagyanyáinktól

Nagyon terjed a Facebookon ez a kis gyűjtemény, a forrását, sajnos nem sikerült kiderítenünk, még az is lehet, hogy egy tréfás kedvű kortársunk írta.

Meglepetésre az Astra kikapott a sereghajtótól
2014. Január 23. 21:41, csütörtök | Helyi sport

Meglepetésre az Astra kikapott a sereghajtótól

A női Futsal NB I 14. fordulójának szerdára előrehozott mérkőzésén a Szombathelyi Egyetemi SE 3-1-re legyőzte az addig százszázalékos Astra Kiskunfélegyházi Bulls csapatát.

Gólzáporral kezdte az évet a bajnokságban az Astra-Bulls
2014. Január 19. 11:42, vasárnap | Helyi sport

Gólzáporral kezdte az évet a bajnokságban az Astra-Bulls

A női futsal NB-I-s bajnokság 13. fordulójában a nyolcadik helyen álló Tolna-Mözs csapatát fogadta a listavezető. A bajnoki összecsapást megtekintette a szövetségi kapitány Sito Rivera is.

Döntetlennel zárult az elődöntő első felvonása
2014. Január 06. 13:05, hétfő | Helyi sport

Döntetlennel zárult az elődöntő első felvonása

A női futsal Magyar Kupa küzdelmeiben már a legjobb négy között járnak a csapatok Az elődöntő első mérkőzését az Astra-Bulls a Dunakeszi Kinizsi otthonában, játszotta.

Tudtad-e? 9 érdekes tény a szexről.
2014. Január 02. 17:26, csütörtök | Életmód

Tudtad-e? 9 érdekes tény a szexről.

A szex a pénz mellett lassan mindennek a mozgató rugója. Mindenki erre vágyik, mindenki erről beszél. A szexszel foglalkozó könyvek, filmek, cikkek, blogok manapság a legnagyobb népszerűségnek örvendenek.

FUTSAL Karácsonyi Kupa
2013. December 17. 09:59, kedd | Sport

FUTSAL Karácsonyi Kupa

E címmel rendeznek tornát december 21-22-én női NB-I-es csapatok részvételével KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.

Az év legjobb női futsalosa Szabó Boglárka
2013. December 15. 13:26, vasárnap | Helyi sport

Az év legjobb női futsalosa Szabó Boglárka

Az idei évben a futsal női mezőnyben az Astra játékosa, Szabó Boglárka bizonyult a legjobbnak.

Megfagyott volna
2013. December 04. 19:05, szerda | Helyi

Megfagyott volna

A kiskunfélegyházi rendőrök segítettek a kihűléssel fenyegetett asszony megkeresésében.