2024. május 3, péntek - Tímea

Biztosított a higiéniai papírtermékekből Magyarország ellátása
2020. Április 23. 08:44, csütörtök | Belföld

Biztosított a higiéniai papírtermékekből Magyarország ellátása

Bőven meghaladja a belföldi igényeket a magyar tulajdonú Vajda-Papír éves higiéniai alappapír-gyártása, így Magyarország akár önellátó is lehet ezekből a termékekből, a koronavírus-járványban megnőtt kereslet mellett is

Papírra rajzolt rendszámot használt
2020. Március 28. 09:02, szombat | Helyi

Papírra rajzolt rendszámot használt

A Készenléti Rendőrség járőrei ellenőriztek Kecskeméten az autót, aminek sofőrjét előállították.

Még mindig sok érzékeny adatot tartalmazó papír kerül a szemétbe megsemmisítés nélkül
2019. November 12. 14:02, kedd | Belföld

Magyarországon még mindig sok olyan papír kerül a szemétbe megsemmisítés nélkül, amely érzékeny adatot tartalmaz;

Gyűjthetnek az iskolások
2014. Október 25. 11:00, szombat | Helyi

Gyűjthetnek az iskolások

Ezután is érdemes félretenni az újságokat: a napokban módosított hulladéktörvény szerint mégiscsak gyűjthetnek papírt az iskolák.

Papírt és vasat gyűjtenek a félegyházi cserkészek
2014. Szeptember 30. 09:50, kedd | Helyi

Papírt és vasat gyűjtenek a félegyházi cserkészek

A 871-es számú Szent Imre Cserkészcsapat vas és papírgyűjtésbe kezdett ezen a héten, hogy támogatni tudják azt a két társukat, akik meghívást kaptak a 2015-ben Japánban megrendezésre kerülő Cserkész Dzsemborira.

Papírt és vasat gyűjtöttek a félegyházi cserkészek
2014. Június 23. 16:43, hétfő | Helyi

Papírt és vasat gyűjtöttek a félegyházi cserkészek

Vas- és papírgyűjtést szervezett a szünidő első hetében a 871. sz. Szent Imre Cserkészcsapat.

Házasodjunk vagy legyünk élettársak?
2014. Május 12. 08:00, hétfő | Helyi

Házasodjunk vagy legyünk élettársak?

Napjainkban egyre többen az utóbbit választják.

Puskázás elleni módszerek a thaiföldi egyetemeken
2013. December 08. 13:00, vasárnap | Külföld

Puskázás elleni módszerek a thaiföldi egyetemeken

A nevesebb thaiföldi egyetemek közé tartozó Kasetsart University Facebook oldalára került ki az alábbi fotó, amelyen a vizsgázó hallgatók furcsa fejfedőt viselnek.