Hírek
2020. Március 28. 09:02, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Papírra rajzolt rendszámot használt
A Készenléti Rendőrség járőrei ellenőriztek Kecskeméten az autót, aminek sofőrjét előállították.
Kecskeméten, a Dunaföldvári úton közlekedett 2019. január 15-én egy Honda Civic személyautó, amit a Készenléti Rendőrség járőrei ellenőriztek.
Az ellenőrzésre azért került sor, mert a járműre rögzített rendszámot elöl és hátul is papírokra rajzolták fel. A sofőr elmondta, hogy az autót még decemberben ebben az állapotban vásárolta. A rendőrök a nyilvántartásból lekérdezték az alvázszámhoz tartozó rendszámot, amely nem egyezett a papírra írtakkal. A 33 éves abonyi lakost előállították a Kecskeméti Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
A nyomozást befejezték a rendőrök, és az iratokat vádemelési javaslattal átadták az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
