2024. április 27, szombat - Zita

A sikeres randi 11 jele
2016. Április 09. 11:00, szombat | Helyi

A sikeres randi 11 jele

Mindig izgatottan készülünk az első randira, titkon abban reménykedünk, hogy most végre megtaláljuk az igazit. Utána viszont ólomlábakon jár az idő, amíg ki nem derül, hogy lesz-e folytatás.

SAKK SIKER AZ ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIÁN
2016. Április 08. 08:49, péntek | Helyi sport

SAKK SIKER AZ ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIÁN

Az országos egyéni amatőr sakk diákolimpia döntőjén kimagasló eredményt ért el a kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai Diák Sport Egyesület sakk szakosztályának női versenyzője Gulyás Réka.

Birkózó siker a leány diákolimpián
2016. Március 21. 11:07, hétfő | Helyi sport

Birkózó siker a leány diákolimpián

Nagyon szép eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói a Pestszentimrén rendezett leány diákolimpia országos döntőjén.

Beszéljünk az Astráról
2015. Augusztus 20. 16:20, csütörtök | Helyi

Beszéljünk az Astráról

Évadindító interjú Dombó Jánossal.

Amit a sikeres emberek megtesznek még reggeli előtt
2015. Május 24. 09:00, vasárnap | Bulvár

Amit a sikeres emberek megtesznek még reggeli előtt

Kihozni a nap 24 órájából a maximumot néha nem egyszerű. Sokszor elég lenne, ha 1 vagy 2 órával előbb kezdenénk neki a napnak, és máris nagyot lendíthetnénk a dolgon.

Nyaggató anya gyermekei többre viszik
2015. Április 18. 09:00, szombat | Életmód

Nyaggató anya gyermekei többre viszik

Lehet, hogy most gyűlöli a lányod, hogy mindenfélével nyaggatod, de később meg fogja köszönni Neked. Egy új kutatás szerint sikeresebbek azoknak az anyáknak a gyermekei, egészen pontosan a lányai, akiket sokat nyaggatnak.

7 kellemetlen kérdés állásinterjún
2015. Február 18. 08:38, szerda | Helyi

7 kellemetlen kérdés állásinterjún

...és a jó válaszok!

A boldogság és siker 12 összetevője
2014. November 24. 10:57, hétfő | Életmód

A boldogság és siker 12 összetevője

Boldognak és sikeresnek lenni sajnos nem olyan egyszerű, mint megálmodtuk már számtalanszor.

Fölényesen nyert az Astra Budapesten
2014. November 23. 12:26, vasárnap | Helyi sport

Fölényesen nyert az Astra Budapesten

Idegenben lépett pályára a hétvégén a női futsal NB I. 10. fordulójában az Astra HFC csapata. Az éllovas ellenfele a sereghajtó ELTE-BEAC válogatottja volt. A mérkőzés nem hozott meglepetést.

A legendás Kiskunfélegyházi Vasas játékosait köszöntötték
2014. Augusztus 24. 08:28, vasárnap | Helyi

A legendás Kiskunfélegyházi Vasas játékosait köszöntötték

A félegyházi labdarúgás egyik legnagyobb sikerét könyvelte el ötven évvel ezelőtt.

Magyar címvédés a stuttgarti 24 órás futóversenyen
2013. Július 22. 11:09, hétfő | Sport

Magyar címvédés a stuttgarti 24 órás futóversenyen

A címvédő Zahorán Ádám nyerte meg 215,4 km-es pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.

2012. Május 26. 14:17, szombat | Bulvár

35 esztendeje háborognak a csillagok

Hihetetlen, de már 35 éve annak, hogy az amerikai mozikban először jelent meg a felirat: "Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban". Luke, Han és persze a gonosz Darth Vader azóta már a filmtörténelem jeles alakjai.