2024. április 18, csütörtök - Andrea

Bugac
2014. Július 19. 08:00, szombat | Helyi

Bugac

Pusztai körséta utak és látogatható létesítmények

Polyák Lilláék imádják a hammamot
2014. Július 04. 16:44, péntek | Bulvár

Polyák Lilláék imádják a hammamot

Az ismert színész házaspár, Polyák Lilla és Homonnay Zsolt néha napokig nem találkozik, mert annyira elfoglaltak. Próbákra és előadásokra rohanás és a két gyermek...

Minden hetedik magyar szexelt már nyilvános helyen – Nyaralás alatt és extrém lebukások
2014. Június 21. 11:29, szombat | Bulvár

Szabadság, új helyszín és egy kis víz, csak ennyi kell a jó szexhez a Szallas.hu felmérése szerint. Több mint tízezer résztvevő válaszai alapján a magyarok többször bújnak össze a nyaralás alatt és ilyenkor merészebbek.

SWAPASAP – Bővül az úti célok száma
2014. Március 11. 14:12, kedd | Helyi

SWAPASAP – Bővül az úti célok száma

Két testvérváros a franciaországi Bagnols-sur-Cèze, és a belgiumi Eeklo kezdeményezésére csereprogram indult a testvérvárosok között fiatalok, családok és civilek részére.

Félegyházi szakaszt is érint az új regionális vasúti tarifa
2014. Január 20. 11:13, hétfő | Belföld

Félegyházi szakaszt is érint az új regionális vasúti tarifa

Február közepétől újabb 15 mellékvonalon lesz elérhető a regionális vasúti tarifa, az ehhez kapcsolódó kedvezmény mértéke pedig 15-ről 25 százalékra emelkedik

Túratippek 11. - Irány a Budai hegyek!
2014. Január 18. 08:00, szombat | Belföld

Túratippek 11. - Irány a Budai hegyek!

Igazi túraidő lesz hétvégén! Nincs messze és kellemes kikapcsolódást tartogat számunkra a természet lágy ölén.

Megújuló turistautak
2013. December 27. 08:00, péntek | Belföld

Megújuló turistautak

Csaknem egymilliárd forintból mérik fel a mintegy 22 ezer kilométernyi turistaút állapotát, ugyanakkor a jelzések festésére egyenlőre mindössze 50 millió forint jut

Túratippek 8. - Balatoni gyalog túra
2013. November 10. 09:00, vasárnap | Belföld

Túratippek 8. - Balatoni gyalog túra

Darnay-Dornyi Béla emléktúra útvonal

Új körforgalmú csomópont épül az 5-ös számú főúton
2013. November 01. 09:21, péntek | Helyi

Új körforgalmú csomópont épül az 5-ös számú főúton

Új körforgalmú csomópont az 5-ös számú főúton a Mercedes-Benz Manufacturing Kft. gyárához kapcsolódóan.

Túratippek 4. - Irány a Pilis
2013. Október 19. 09:11, szombat | Belföld

Túratippek 4. - Irány a Pilis

Esztergom és környékének rövid, ám annál izgalmasabb családi kerékpártúrázásra is alkalmas felfedezése a legtökéletesebb kikapcsolódási lehetőség!

Bemutatták a szuperszonikus tömegközlekedés tervét
2013. Augusztus 18. 11:00, vasárnap | Belföld

Bemutatták a szuperszonikus tömegközlekedés tervét

Vajon milyen lehet egy fémkapszulában utazni, ami a levegőben lebeg és közel hangsebességgel halad a célállomás felé?

Ide ne menj nyaralni!
2013. Augusztus 08. 09:45, csütörtök | Belföld

Ide ne menj nyaralni!

7 különleges hely a világ különböző tájairól, ahol nem szívesen töltenéd az idei nyarat, mivel lehet, hogy ez lenne az utolsó.