2024. április 27, szombat - Zita

A stressz megbetegíti a születendő babát
2015. Augusztus 22. 09:00, szombat |

A stressz megbetegíti a születendő babát

Ha a kismamát terhessége alatt mindennapos stressz éri, később a gyermeknél egészségügyi problémák jelentkezhetnek, például légúti-, bőr- vagy emésztőrendszeri megbetegedések fordulhatnak elő a kicsinél.

Jó hír: boldogabbak leszünk, ahogy öregszünk
2015. Augusztus 22. 08:00, szombat |

Jó hír: boldogabbak leszünk, ahogy öregszünk

A világ 40 éves nőinek nagy csoportja mondja: ne aggódjunk, pont ott vagyunk, ahol lennünk kell.

Mi történik, ha kihagyunk egy étkezést?
2015. Augusztus 21. 16:00, péntek |

Mi történik, ha kihagyunk egy étkezést?

Hosszú és rövid távú hatások

Sajátítsd el a boldog emberek szokásait
2015. Augusztus 21. 14:00, péntek |

Sajátítsd el a boldog emberek szokásait

Apróságoknak tűnhet, de ha jobban belegondolunk az élet is apró pillanatokból áll, és ezeknek megéléséből. Mindig az volt a megérzésem, hogy a boldog emberek a mának élnek, de a jövőjükre is gondolnak.

Hömpölygő tömeg huszadika estéjén
2015. Augusztus 21. 10:00, péntek |

Hömpölygő tömeg huszadika estéjén

Noha volt aki az eső előtt sem hátrált meg délelőtt és a betervezett huszadika programra ellátogatott, délután és este tetőzött mégis a tömeg a Béke tér környékén, amikor már visszahúzódott az eső.

Szt. István ünnepe a Turul Koppányoknál
2015. Augusztus 21. 09:00, péntek |

Szt. István ünnepe a Turul Koppányoknál

Íjászbemutatóval és egyedi kiállítással várták az érdeklődőket augusztus 20-án a Turul Koppány íjászai a volt Halászcsárda udvarán.

Csápoló tömeg a Szikora Robi koncerten
2015. Augusztus 21. 08:00, péntek |

Csápoló tömeg a Szikora Robi koncerten

Óriási tömeg gyűlt össze augusztus 20-án a késő délutáni órákban Szikora Róbert koncertjére.

Augusztus 20. a városközpontban
2015. Augusztus 20. 17:35, csütörtök |

Augusztus 20. a városközpontban

A mostoha délelőtti időjárás után jóleső érzés volt a kikukucskáló napocska fényét az arcunkon érezni. Az augusztus 20-ai délutáni programokat kicsi csúszással ugyan, de mind megtartották a Béke-téri színpadon.

Égi áldás hullott a gazdaköri felvonulókra
2015. Augusztus 20. 17:08, csütörtök |

Égi áldás hullott a gazdaköri felvonulókra

Bőven ontotta az ég az áldását a gazdaköri felvonulókra ma (augusztus 20-án) a főutca platánfái alatt.

Egy falat a szentelt cipóból
2015. Augusztus 20. 16:42, csütörtök |

Egy falat a szentelt cipóból

Ma (augusztus 20-án) ünnepélyes keretek között kerültek felszeletelésre a dr. Székely János segédpüspök úr által megszentelt kenyerek, melyekkel a Gazdakörök fiataljai járultak az oltár elé.

Ünnepi mise a Szent István Templomban
2015. Augusztus 20. 16:22, csütörtök |

Ünnepi mise a Szent István Templomban

Dr. Székely János, az Esztergom-budapesti Főegyház-megye segédpüspöke celebrálta ma (augusztus 20-án) az ünnepi szentmisét a Szent István templomban.

Beszéljünk az Astráról
2015. Augusztus 20. 16:20, csütörtök |

Beszéljünk az Astráról

Évadindító interjú Dombó Jánossal.