2024. április 27, szombat - Zita

Újabb vereséget szenvedett a Loki
2014. Október 27. 14:00, hétfő |

Újabb vereséget szenvedett a Loki

Kiskunfélegyháza 40 néző. Vezette: Péter-Szabó Ottó ID., Suba Zoltán, Juhász Andor.

Magánokirat-hamisítás miatt vették őrizetbe
2014. Október 27. 13:06, hétfő |

Magánokirat-hamisítás miatt vették őrizetbe

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2014. október 26-án 13 órakor őrizetbe vette E. Ferenc 29 éves veresegyházi lakost.

Íjászversenynek adott otthont Kiskunfélegyháza
2014. Október 26. 16:07, vasárnap |

Íjászversenynek adott otthont Kiskunfélegyháza

A Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 27. Versenysorozatának döntő íjászversenyét tartották meg ma (október 26-án) Kiskunfélegyházán a Blaha Lujza tér 1. szám alatt a Fürdőszállónál.

Túlélő tippek frontérzékenyeknek
2014. Október 26. 16:00, vasárnap |

Túlélő tippek frontérzékenyeknek

A légköri frontok a teljesítőképességünkre és figyelmünkre is fokozott hatást gyakorolhatnak, a reakcióidőnk is nagymértékben csökkent, így közlekedjünk óvatosabban!

Legendás sörök - sörös legendák
2014. Október 26. 14:00, vasárnap |

Legendás sörök - sörös legendák

Milliók kedvence, társas összejövetelek elengedhetetlen tartozéka. Hogy ne csak igyuk, de ismerjük is, alábbi sörhatározónk nyújthat segítséget.

Gyűjthetnek az iskolások
2014. Október 25. 11:00, szombat |

Gyűjthetnek az iskolások

Ezután is érdemes félretenni az újságokat: a napokban módosított hulladéktörvény szerint mégiscsak gyűjthetnek papírt az iskolák.

Biztonságos vezetés - első látásra
2014. Október 25. 08:00, szombat |

Biztonságos vezetés - első látásra

Kutatások alapján az emberek több mint 50%-ának lenne szüksége valamilyen látáskorrekcióra, ezzel szemben Magyarországon közel 1,5 millióan még sosem vettek részt szemvizsgálaton.

Móra Istvánra emlékezett a város
2014. Október 24. 16:18, péntek |

Móra Istvánra emlékezett a város

Móra István, Móra Ferenc bátyjának szülőházánál helyeztek el ma (október 24-én) koszorúkat az író születésének 150. évfordulója alkalmából.

Tudatos felkészülés az őszi-téli közlekedésre
2014. Október 24. 11:24, péntek |

Tudatos felkészülés az őszi-téli közlekedésre

A megváltozott időjárási-, látási- és útviszonyok miatt fokozott balesetveszéllyel kell számolni a közlekedőknek.

10 dolog, amitől nem merül ki az energiaraktárad tél végére
2014. Október 24. 09:40, péntek |

10 dolog, amitől nem merül ki az energiaraktárad tél végére

Hogy egy trónokharcás felütéssel kezdjük, közeleg a tél. Ha viszont előrelátóan követed az alábbi tippeket, a telet sem kell vegetatív üzemmódban végigvergődnöd. Így úszd meg a tél végi fáradtságot!

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban
2014. Október 24. 08:26, péntek |

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár Élőzenei Bázis interkatív 56-os megemlékezésre hívta a fiatalokat és az idősebbeket a forradalom évfordulóján.

Emléktáblát avatnak Móra István tiszteletére
2014. Október 23. 21:12, csütörtök |

Emléktáblát avatnak Móra István tiszteletére

Móra István: Verek (reprint kiadás) című kötetét mutatta be az érdeklődő közönségnek október 21-én Kapus Béláné, a Móra Emlékbizottság ügyvezető elnöke a Hattyúházban.