2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Elhelyezték a Návay emlékmű alapkövét
2014. Február 28. 08:52, péntek |

Elhelyezték a Návay emlékmű alapkövét

A kommunista diktatúra áldozataira emlékezett február 27-én) a város. Elsőként a vasútállomás falán elhelyezett emléktáblát koszorúzták meg az önkormányzat és a pártok képviselői.

100 ezer forint a nyomravezetőnek
2014. Február 27. 16:38, csütörtök |

100 ezer forint a nyomravezetőnek

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya a 03050/87/2014. Bű. számon eljárást folytat segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.

Televíziót kaptak a hajléktalanok
2014. Február 27. 13:30, csütörtök |

Televíziót kaptak a hajléktalanok

Új televízióval gazdagodott a helyi TESCO áruház jóvoltából az Alpári úti hajléktalan szálló.

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában
2014. Február 27. 11:00, csütörtök |

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában

Történelmi örömíjász versenyt rendez március 2-án a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület.

Petőfiszálláson elkezdődött az új játszótér építése
2014. Február 27. 07:49, csütörtök |

Petőfiszálláson elkezdődött az új játszótér építése

A falu vezetése saját zsebbe nyúlva és összefogással elkezdte az Uniós szabályoknak megfelelő új játszótér építését.

Már megnyerte az alapszakaszt az Astra-Bulls
2014. Február 26. 18:36, szerda |

Már megnyerte az alapszakaszt az Astra-Bulls

A női futsal NB-I-es bajnokság 18. fordulójában az alapszakaszt már korábban megnyerő Astra-Bulls a táblázat negyedik helyén álló DVTK-Vénusz (Miskolc) együttesét fogadja.

Bővülhet a kerékpárút hálózat Félegyházán
2014. Február 26. 11:41, szerda |

Bővülhet a kerékpárút hálózat Félegyházán

Pályázatot nyújt be a város a Bercsényi u.- mezőgazdasági bolt közötti kerékpárút építésére. Az elnyerhető összeg 141 millió forint, amely fedezi a beruházás költségeit.

Torkos csütörtök Kiskunfélegyházán is
2014. Február 26. 10:20, szerda |

Torkos csütörtök Kiskunfélegyházán is

A Magyar Turizmus Zrt. 2014-ben kilencedik alkalommal is megrendezi a népszerű Torkos Csütörtök akciót, amelynek időpontja idén március 6.

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán
2014. Február 26. 09:04, szerda |

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán

A Rocktár életében fontos mérföldkő ez, mert ezután profi körülmények között készíthetnek hangfelvételt a zenekarok, nem kell elutazni drága stúdiókba, sőt még koncertekről is készülhetnek felvételek.

Péntekig lehet leadani a javaslatokat a kitüntető címekre
2014. Február 26. 08:38, szerda |

Péntekig lehet leadani a javaslatokat a kitüntető címekre

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata – a 14/2011. /VI. 24. /rendelete alapján – lehetőséget biztosít kitüntető cím, kitüntető díjak és elismerő oklevél adományozására.

Gőzerővel folyik a mozi felújítása
2014. Február 25. 11:59, kedd |

Gőzerővel folyik a mozi felújítása

Jó ütemben halad a Petőfi Mozi épületének felújítása. A szakemberek elkezdték a nagyterem betonozását, gőzerővel folyik a folyosók, a kiszolgáló helyiségek gipszkartonozása, festése.

Kölcsönzés könyvtárak között
2014. Február 25. 11:26, kedd |

Kölcsönzés könyvtárak között

Abonyi Szilviát jól ismerik a félegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár olvasói: övé az a kedves, bájos arc, amely elsőként mosolyog a pult mögül a betérőre.