2024. július 1, hétfő - Annamária

Cseh férfi lopott ékszereket egy óbudai zálogházból, elfogták
2022. Június 29. 08:00, szerda |

Cseh férfi lopott ékszereket egy óbudai zálogházból, elfogták

Elfogtak a rendőrök egy cseh állampolgárt, aki a gyanú szerint mintegy hárommillió forint értékben lopott el ékszereket egy óbudai zálogházból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon

Huszonnyolc kilogramm kábítószert találtak egy dílerpárosnál
2022. Június 28. 12:05, kedd |

Huszonnyolc kilogramm kábítószert találtak egy dílerpárosnál

Vádat emeltek egy férfi és egy nő ellen, akinél majdnem 28 kilogrammnyi kábítószert találtak - közölte a Fővárosi Főügyészség hétfőn az MTI-vel.

Kegytárgyakat és többmillió forint készpénzt loptak el egy templomból
2022. Június 28. 07:00, kedd |

Kegytárgyakat és többmillió forint készpénzt loptak el egy templomból

Kegytárgyakat és többmillió forint készpénzt loptak el egy dunabogdányi templom sekrestyéjében álló páncélszekrényből, egy férfit a rendőrök meggyanúsítottak, a kegytárgyakat továbbra is keresik

Cégei bevételeit gyermeke számlájára utalta, vádat emeltek ellene
2022. Június 27. 16:09, hétfő |

Cégei bevételeit gyermeke számlájára utalta, vádat emeltek ellene

El akarta kerülni az adófizetést, ezért kiskorú gyermeke bankszámlájára utaltatta cégei bevételét egy férfi, az ügyészség vádat emelt ellene.

Részegen ült autóba, össze is tört több kocsit
2022. Június 27. 11:04, hétfő |

Részegen ült autóba, össze is tört több kocsit

Ittas járművezetés miatt emelt vádat az Esztergomi Járási Ügyészség azzal a férfival szemben, aki súlyos fokban ittas állapotban kisodródott az úttestről és anyagi kárral is járó balesetet okozott.

Különös módszerrel lopott a 43 éves nő
2022. Június 27. 07:00, hétfő |

Különös módszerrel lopott a 43 éves nő

Öt percen belül elfogták a nagykőrösi rendőrök azt a nőt, aki két aranyékszert lopott egy helyi üzletből. Személyleírás alapján megtalálták, ahogyan a gyűrűk is előkerültek.

Futárszolgálaton keresztül rendelt drogot egy magyar drogdíler
2022. Június 26. 18:05, vasárnap |

Futárszolgálaton keresztül rendelt drogot egy magyar drogdíler

Futárszolgálaton keresztül rendelt drogot egy, a napokban elfogott magyar drogdíler. A rendőrségi akció során 20 ezer adag kábítószer piacra kerülését akadályozták meg - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.

Több mint 160 határsértőt tartóztattak föl Csongrád megyében az éjszaka
2022. Június 26. 10:25, vasárnap |

Több mint 160 határsértőt tartóztattak föl Csongrád megyében az éjszaka

A magyar rendőrök cseh és osztrák kollégáikkal, valamint a polgárőrökkel együttműködve több csoportban 163 határsértőt tartóztattak föl Csongrád-Csanád megyében, és elfogtak egy embercsempészt vasárnapra virradó éjszaka

Elfogtak két dílert a rendőrök, Hatvan környékén terítettek
2022. Június 25. 19:04, szombat |

Elfogtak két dílert a rendőrök, Hatvan környékén terítettek

Új pszichoaktív anyaggal visszaélés miatt vettek őrizetbe két lőrinci férfit, akiknek a bíróság elrendelte letartóztatásukat.

Gyerekeknek adott drogot egy esztergomi díler
2022. Június 24. 14:04, péntek |

Gyerekeknek adott drogot egy esztergomi díler

Kábítószer-kereskedelem miatt ítélte az Esztergomi Járásbíróság felfüggesztett börtönbüntetésre azt a férfit, aki egy lánynak és fiatalkorú férfinak adott át kábítószert fogyasztásra.

Már börtönben ült, mire kiderült, hogy cserbenhagyó is
2022. Június 24. 08:02, péntek |

Már börtönben ült, mire kiderült, hogy cserbenhagyó is

Befejezték a rendőrök annak az ügynek a vizsgálatát, mely ismeretlen tettes ellen indult, aki segítségnyújtás elmulasztásának bűntettét követte el.

Lopott kocsiban bukott le droggal
2022. Június 23. 16:08, csütörtök |

Lopott kocsiban bukott le droggal

Most fejezték be a rendőrök a 29 éves fiatalemberrel szemben folytatott büntetőeljárást, akit egy ügyben négy különböző bűncselekmény elkövetésével gyanúsítottak meg.