2024. július 8, hétfő - Ellák

Hírek | Kék hírek

Szemtanúk jelentkezését várja a debreceni rendőrség.
2022. Április 26. 11:34, kedd |

Szemtanúk jelentkezését várja a debreceni rendőrség.

A debreceni rendőrök a lakosság segítségét kérik.

Elítélték a Krisztina körúti szexuális erőszak elkövetőjét
2022. Április 26. 09:03, kedd |

Elítélték a Krisztina körúti szexuális erőszak elkövetőjét

Hét év börtönre ítélte a Budai Központi Kerületi Bíróság nem jogerősen azt a külföldi férfit, aki tavaly nyáron bántalmazott és megerőszakolt egy nőt a budapesti Krisztina körúton

Bedrogozva tört-zúzott, szüleit sem kímélte
2022. Április 25. 12:02, hétfő |

Bedrogozva tört-zúzott, szüleit sem kímélte

A Győri Rendőrkapitányság befejezte egy 24 éves fiatalemberrel szemben indított büntetőeljárás vizsgálatát, aki otthonában – kábítószer fogyasztását követően – tombolt, és szüleit is bántalmazta.

Több mint 1100 határsértő ellen intézkedtek a rendőrök a hétvégén
2022. Április 25. 09:43, hétfő |

Több mint 1100 határsértő ellen intézkedtek a rendőrök a hétvégén

1169 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök és katonák péntektől vasárnapig - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.

Elütött egy gyalogost, majd elhajtott a fiatal nő
2022. Április 25. 09:05, hétfő |

Elütött egy gyalogost, majd elhajtott a fiatal nő

Elfogta a rendőrség azt a cserbenhagyót, aki még pénteken ütött el egy gyalogost Kaposváron, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott a helyszínről.

Betörte apja arcát és orrát
2022. Április 23. 17:02, szombat |

Betörte apja arcát és orrát

A gyanú szerint egy fiatal fiú arc- és orrcsontját törte az apjának Nagykőrösön, a helyi rendőrök elfogták a minap.

Tagadta bűnösségét a rákospalotai gyújtogatással vádolt férfi
2022. Április 23. 10:06, szombat |

Tagadta bűnösségét a rákospalotai gyújtogatással vádolt férfi

Tagadta bűnösségét a két halálos áldozatot követelő rákospalotai gyújtogatással vádolt férfi a Fővárosi Törvényszéken pénteken megkezdődött büntetőperben - tudatta a törvényszék sajtóosztálya közleményben az MTI-vel.

Több mint százötven határsértőt tartóztattak fel Csongrád megyében
2022. Április 22. 17:05, péntek |

Több mint százötven határsértőt tartóztattak fel Csongrád megyében

A magyar rendőrök cseh kollégáikkal és a polgárőrökkel együttműködve nyolc csoportban 157 határsértőt tartóztattak fel Csongrád-Csanád megyében péntekre virradó éjszaka - közölte a rendőrség honlapján.

Újabb díleren ütöttek rajta a rendőrök - VIDEÓ
2022. Április 22. 14:05, péntek |

Újabb díleren ütöttek rajta a rendőrök - VIDEÓ

A rendőrök elfogtak egy 52 éves mohácsi férfit bűnszövetségben elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntett miatt, aki feltehetőleg tagja egy dílerekből álló bajai bandának.

Fegyházbüntetésre ítéltek egy börtönőrre támadó rabot
2022. Április 22. 13:08, péntek |

Fegyházbüntetésre ítéltek egy börtönőrre támadó rabot

Jogerősen három év négy hónap fegyházbüntetésre ítélte a Nyíregyházi Törvényszék csütörtökön azt az asszonyt, aki fogvatartottként az egyik börtönőrre támadt a tiszalöki börtönben.

Hét és fél év börtönbüntetésre ítéltek kábítószer-birtoklás miatt egy férfit
2022. Április 21. 17:06, csütörtök |

Hét és fél év börtönbüntetésre ítéltek kábítószer-birtoklás miatt egy férfit

Hét és fél év börtönbüntetést kapott első fokon az a férfi, aki tavaly szeptemberben kokaint és amfetamint szállított külföldről Magyarországra - közölte a Pécsi Törvényszék szerdán az MTI-vel.

Verekedő szurkolókat ítéltek el
2022. Április 21. 08:00, csütörtök |

Verekedő szurkolókat ítéltek el

Jogerősen felfüggesztett börtönre ítélte a 2019-es Magyarország-Szlovákia labdarúgó-mérkőzés után verekedő szurkolókat a Pesti Központi Kerületi Bíróság szerdán - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben.