2024. szeptember 30, hétfő - Jeromos

Azok lehetnek bajban, akik wifit használnak
2016. November 19. 10:00, szombat |

Azok lehetnek bajban, akik wifit használnak

Egy olyan támadás lehetőségéről számoltak be amerikai és kínai kutatók, amellyel akár távolról is könnyen megszerezhetők az áldozat jelszavai, PIN-kódjai.

Megölte élettársát, majd feladta magát egy fővárosi férfi
2016. November 19. 09:23, szombat |

Megölte élettársát, majd feladta magát egy fővárosi férfi

Megölte élettársát, majd feladta magát egy 58 éves fővárosi férfi pénteken - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Hitlerhez hasonlította Trumpot, szabadságolták a tanárnőt
2016. November 19. 09:18, szombat |

Hitlerhez hasonlította Trumpot, szabadságolták a tanárnőt

Kaliforniában szabadságoltak egy általános iskolai tanárt, mert Adolf Hitler egykori náci vezérhez hasonlította Donald Trump megválasztott amerikai elnököt.

Elbúcsúznak tisztelői Kocsis Zoltán zongoraművésztől
2016. November 19. 09:17, szombat |

Elbúcsúznak tisztelői Kocsis Zoltán zongoraművésztől

Folyamatosan érkeznek Kocsis Zoltán ravatalához a Zeneakadémia aulájába tisztelői, akik egy szál fehér virággal búcsúznak a világhírű zongoraművésztől, karmestertől.

Támogatást kap az olajtök, a krumpli, a fűszernövény
2016. November 19. 09:00, szombat |

Támogatást kap az olajtök, a krumpli, a fűszernövény

Számos változásról döntöttek egyes agrár- és vidékfejlesztési pályázatok kapcsán, ez érinti a zöldítést éppúgy, mint például a vetőmagnormák.

Mit tanulhatunk a homeopátiából?
2016. November 19. 08:00, szombat |

Mit tanulhatunk a homeopátiából?

Mit hasznosíthat a modern orvostudomány a homeopátiából? - teszi fel a kérdést gyógyszerekkel, étrend-kiegészítőkkel kapcsolatos tévhitek, rémhírek oszlatásának céljából létrehozott Ködpiszkáló blog.

Sodrófával pénzt rabolt, mehet a fegyházba
2016. November 19. 05:20, szombat |

Sodrófával pénzt rabolt, mehet a fegyházba

Jogerősen öt év fegyházbüntetést kapott egy 25 éves férfi, aki fiatalkorú társával tavaly decemberben sodrófával fenyegetőzve rabolta ki a szentpéterúri kocsma pultosát

Lefagyasztathatta holttestét egy halálos beteg brit lány
2016. November 19. 05:10, szombat |

Lefagyasztathatta holttestét egy halálos beteg brit lány

Röviddel halála előtt engedélyezte egy brit bíróság egy gyógyíthatatlan rákbetegégben szenvedő, azóta elhunyt lánynak, hogy lefagyasztathassa holtestét annak reményében, hogy később felolvasztják és meggyógyítják.

Olimpia 2024 - A nemzetközi sajtó szerint Budapest lehet az alternatíva

Olimpia 2024 - A nemzetközi sajtó szerint Budapest lehet az alternatíva

A legnagyobb nemzetközi médiumok napokkal a magyar prezentáció után is kifejezetten pozitívan írtak a 2024-es budapesti olimpiai és paralimpiai pályázatról.

Megvannak év legvirágosabb települései

Megvannak év legvirágosabb települései

Kaposvár és Tihany kapta idén a Virágos Magyarországért elnevezésű környezetszépítő verseny fődíját, így a somogyi megyeszékhely és a Veszprém megyei község képviselheti Magyarországot

Brüsszel nem vonja vissza a kényszerbetelepítésről szóló döntéseit

Brüsszel nem vonja vissza a kényszerbetelepítésről szóló döntéseit

Az uniós belügyi tanácsülés újra egyértelművé tette, hogy az Európai Bizottság továbbra sem vonja vissza a kényszerbetelepítésre vonatkozó döntéseit. \"Ez azt jelenti, hogy elhúzódó vitára kell számítanunk\"

Rockenbauer Pálra emlékeznek
2016. November 18. 15:37, péntek |

Rockenbauer Pálra emlékeznek

A Kiskun Természetbarát SE Rockenbauer Pál Gyalogtúra Szakosztálya 2016. november 26-án (szombat) 17 órakor megemlékezést tart a Móravárosi Pihenő Parkban.