2024. szeptember 30, hétfő - Jeromos

Változhat a jogosítványok érvényessége
2016. November 05. 08:00, szombat |

Változhat a jogosítványok érvényessége

A születési dátumhoz igazítaná a vezetői engedélyek érvényességét a kormány, az elképzelésről egy frissen megjelent tervezet tanúskodik.

Megkezdődött a határvadászképzés
2016. November 05. 06:00, szombat |

Megkezdődött a határvadászképzés

Ötszázhetven jelentkező részvételével megkezdődött a határvadászképzés első üteme, az őr-járőrtárs rész-szakképesítést megszerzők jövő májusban állhatnak munkába - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a honlapján.

Óceáni hulladékból készült mezben a Bayern München és a Real Madrid
2016. November 05. 05:10, szombat |

Óceáni hulladékból készült mezben a Bayern München és a Real Madrid

Óceáni hulladékból gyártott mezeket kapott a Bayern München és a Real Madrid labdarúgócsapata.

Hatéves rekordon a fogyasztók bizalma
2016. November 05. 05:00, szombat |

Hatéves rekordon a fogyasztók bizalma

Hatéves rekordszintre emelkedett a magyar fogyasztók bizalma a harmadik negyedévben, a Nielsen fogyasztóibizalom-indexe 64 pontra emelkedett az előző, második negyedévi 57 pontról - közölte a piackutató az MTI-vel.

Cseh, szlovák és osztrák belügyminiszter: a balkáni migrációs útvonalnak zárva kell maradnia
2016. November 05. 05:00, szombat |

Az Európai Uniónak fel kell készülnie arra a helyzetre is, hogy nem sikerül megvalósítani a migránsok visszaadásáról Törökországgal kötött megállapodást, ugyanakkor fontos,

Előzetesben marad a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja
2016. November 05. 04:00, szombat |

Előzetesben marad a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja

Előzetes letartóztatásban marad a szeptember 24-i Teréz körúti robbantás gyanúsítottja - közölte a Fővárosi Törvényszék pénteken az MTI-vel.

Tavaly még könyvet is írt a szépkorú Erzsike néni
2016. November 04. 19:19, péntek |

Tavaly még könyvet is írt a szépkorú Erzsike néni

Mihály Jánosné, Erzsike néni a héten ünnepelte 90. születésnapját. Ez alkalomból városunk nevében Balla László alpolgármester köszöntötte fel otthonában november 3-án egy csokor virággal.

Mindent megtaláltak a kiskunfélegyházi rendőrök
2016. November 04. 15:42, péntek |

Mindent megtaláltak a kiskunfélegyházi rendőrök

A gyanú szerint két helyre tört be a kiskunfélegyházi férfi. A rendőrök az összes ellopott értéket megtaláltak a gyanúsítottnál.

FIFA - Nincs komolyabb meglepetés az év játékosa listán
2016. November 04. 14:40, péntek |

FIFA - Nincs komolyabb meglepetés az év játékosa listán

Nincs komolyabb meglepetés a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) által kiadott 23-as listán, amelyről kiválasztják majd az év játékosát.

Korrupcióval gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt
2016. November 04. 10:22, péntek |

Korrupcióval gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt

Több mint félmillió forintért cserébe a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) egyik osztályvezetője egyes cégekről adótitoknak minősülő adatokat adott ki, ellene és két társa ellen eljárás indult

Szent Márton napi bál
2016. November 04. 09:24, péntek |

Szent Márton napi bál

A Félegyházi Waldorf Iskola és Óvoda szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt és \"bálkedvelőt\" IV. Jótékonysági báljára.

Hangverseny Mozart születésének 260. évfordulójából alkalmából
2016. November 04. 08:47, péntek |

Hangverseny Mozart születésének 260. évfordulójából alkalmából

Szeretettel hívják Önt és kedves családját Wolfgang Amadeus Mozart születésének 260. évfordulójából megrendezett hangversenyre a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola koncerttermébe.