2024. szeptember 28, szombat - Vencel

Indul a Miénk a város! című játék
2016. Október 13. 07:50, csütörtök |

Indul a Miénk a város! című játék

A Nemzetpolitikai államtitkárság idén negyedik alkalommal is meghirdeti a Miénk a város! című játékot, amelyre 6-10 éves óvodások és kisiskolások jelentkezését várják.

A vasúti menetrendet is érinti a hétvégi munkanap-áthelyezés
2016. Október 13. 07:49, csütörtök |

A vasúti menetrendet is érinti a hétvégi munkanap-áthelyezés

A hétvégén a munkanap-áthelyezés miatt megváltozik a vonatok közlekedési rendje - közölte a MÁV csütörtökön az MTI-vel.

Egyszerűbbé válhat a magáncsőd ügyintézése
2016. Október 13. 07:48, csütörtök |

Egyszerűbbé válhat a magáncsőd ügyintézése

Egyszerűbbé válhat a családi csődvédelem ügyintézése, a tervek szerint a kitöltendő űrlapot is egyszerűsítik - mondta a KDNP frakcióvezetője az M1 aktuális csatorna csütörtök reggeli műsorában.

Hibrid autók Esztergomból?
2016. Október 13. 07:45, csütörtök |

Hibrid autók Esztergomból?

Nem kizárt, miután a Suzuki a Toyotával való együttműködés mellett döntött.

Hét év fegyházra ítéltek egy angol kábítószer-termesztőt Tatabányán
2016. Október 13. 07:43, csütörtök |

Hét év fegyházra ítéltek egy angol kábítószer-termesztőt Tatabányán

A Tatabányai Törvényszék hét év fegyházbüntetésre ítélt szerdán egy angol állampolgárt, aki győrszemerei házának padlásterében 21 különféle fajtájú kendernövényt termesztett,

Holtan találták cellájában a Lipcsében elfogott szír terroristát
2016. Október 13. 07:42, csütörtök |

Holtan találták cellájában a Lipcsében elfogott szír terroristát

Holtan találták cellájában szerdán este a németországi Lipcse börtönében Dzsaber al-Bakrt, az iszlamista indíttatású robbantásos merénylet előkészítésének gyanúja miatt előzetes letartóztatásba helyezett szír menekültet.

BÁCS-KISKUN 56/60 tudományos konferencia Kiskunfélegyházán
2016. Október 12. 21:43, szerda |

BÁCS-KISKUN 56/60 tudományos konferencia Kiskunfélegyházán

A Kiskun Múzeum, a MNL Bács-Kiskun Megyei Levéltára és a Kecskeméti Katona József Múzeum az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulója tiszteletére BÁCS-KISKUN 56/60 címmel tudományos konferenciát szervez.

Egy TÖKéletes nap Kikindán
2016. Október 12. 17:20, szerda |

Egy TÖKéletes nap Kikindán

A Vajdaságban, Kikindán évről-évre megrendezik a Tökfesztivált. Ezúttal október 7-én és 9-én került sor a hagyományőrző kulturális eseményre.

Ügyfélfogadási rend változás a Kiskunfélegyházi Járási Hivatalban
2016. Október 12. 16:46, szerda |

Ügyfélfogadási rend változás a Kiskunfélegyházi Járási Hivatalban

A 2016. november 1-jei munkaszüneti nap kapcsán (október 14-15-én) az alábbiak szerint változik a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal valamennyi szervezeti egységének nyitva tartása és ügyfélfogadási rendje:

Burkolatfenntartási munkák miatt teljes útzár Kiskunfélegyházán
2016. Október 12. 16:37, szerda |

Burkolatfenntartási munkák miatt teljes útzár Kiskunfélegyházán

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. és a MÁV Zrt. közös beruházásban tervezi az 5403-as jelű úton (Majsai út) a 0+000 km szelvénytől az M5-ös autópálya felhajtó körforgalomig terjedő szakaszának burkolatfenntartási munkáit.

Új telefonos trükkel próbálkoznak a csalók
2016. Október 12. 16:26, szerda |

Új telefonos trükkel próbálkoznak a csalók

Nyereményekre hivatkozva próbálják megtéveszteni a hívott félt. Kérjük, ne dőljenek be a csalóknak!

Esőben is fosztották a kukoricát
2016. Október 12. 15:58, szerda |

Esőben is fosztották a kukoricát

Fosztóbálat rendeztek a Szivárvány Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény Tóth Kálmán utcai Idősek Nappali Klubjában ma (október 12-én).