2024. április 26, péntek - Ervin

2013. Május 24. 13:59, péntek | Helyi önkormányzati
Forrás: - Gulyás -

Emléktábla Ficsór Józsefnek

A tavaly decemberben elhunyt Ficsór József, Kiskunfélegyháza Város nyugalmazott polgármestere tiszteletére állítanak emléktáblát Kapus Krisztián polgármester kezdeményezésére a Városháza aulájában, amit május 26-án, az ünnepi képviselő-testületi ülést követően lepleznek le. A tábla elkészítésének költsége közadakozásból gyűlt össze, melynek nagy részét a VI. Polgári bál bevétele és Palásti Gábor felajánlása teszi ki. Az emléktábla – amit Palásti Gábor készített el – ma (május 23-án) került a helyére.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 25. 17:46, csütörtök | Belföld

MÁV: szombattól a második ütemmel folytatódik a tavaszi utómunkálat a győri fővonalon

Szombaton kezdődik a győri vasúti fővonal felújításának második utómunkálati szakasza; a május 9-ig tartó fázisban Bicske és Szárliget között végeznek munkálatokat - közölte a MÁV Zrt. csütörtökön az MTI-vel.