2024. szeptember 16, hétfő - Edit

Forrás: Szerk.

Forgalomkorlátozások a Libafesztivál ideje alatt

Szeptember 11-én 19 órától szeptember 15-én 16 óráig
a következő lezárásokra kell számítani.

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a lakosságot és a gépjárművezetőket, hogy a XXV. Kiskunfélegyházi Libafesztivál rendezvényei miatt:

Szeptember 11. 19 órától szeptember 15. 16 óráig
a következő lezárásokra kell számítani:

szeptember 11-én, szerdán 19 órától megállni tilos:

• Kossuth utcai Spar áruház parkolójában

szeptember12-én, csütörtökön 8.00 órától az alábbi útszakaszok kerülnek lezárásra:

• Kossuth utca a Városházától a Lónyai utcáig
  • Kazinczy utca torkolata, Mártírok útja torkolata, Zrínyi utca torkolata, Deák Ferenc utca torkolata.

szeptember12-én, csütörtökön 20.00 órától lezárásra kerül:

• Béke téri Spar áruház parkolója

szeptember 13-án, pénteken 12 órától lezárásra kerül:

• Petőfi Sándor Városi Könyvtár mögötti parkoló.

szeptember 14-én 10-14 óráig a Kossuth utca lezárásra kerül:

• a Lónyai utcától a Marosvásárhelyi utcáig. (Ludas Matyi futóverseny--Népi Tánc Felvonulás)

szeptember 13-án és 14-én 14:00-23:00-ig

• a béketéri rendezvények miatt az alábbi forgalomrend változásra kell számítani:
  • Az Oskola utca lezárásra kerül. Parkolni a posta melletti nagy parkolóban lehet.

Kérik a gépjárművezetőket, hogy a fenti forgalomkorlátozást szíveskedjenek figyelembe venni, és annak megfelelően közlekedni, illetve megválasztani az útvonalukat.

2024. Szeptember 16. 13:47, hétfő | Helyi

Korszerűsítési munkálatokat végeznek a Darvas-téri fűtőműben

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Darvas téri fűtőműben korszerűsítési munkálatok lesznek 2024. szeptember 26-tól szeptember 28-ig.

2024. Szeptember 16. 12:58, hétfő | Helyi

Szakmai konferenciát rendeztek a XXV. Kiskunfélegyházi Libafesztivál keretében

Pénteken délelőtt immár 25. alkalommal rendezett szakmai tanácskozást az Integrál Zrt. a Kiskunfélegyházi Libafesztivál alkalmából a félegyházi városháza dísztermében.

2024. Szeptember 15. 08:55, vasárnap | Helyi

Mávinform: fakidőlés miatt késnek a vonatok

A Pápa-Csorna vonalon, valamint a Székesfehérvár-Komárom közötti S150-es vonatoknál késésekre kell számítani - közölte a Mávinform a Facebook-oldalán vasárnap reggel.

2024. Szeptember 15. 08:53, vasárnap | Helyi

Megvannak az ötöslottó nyerőszámai

Várható főnyeremény 5,5 milliárd forint.