2024. május 3, péntek - Tímea

2013. December 18. 10:14, szerda | Helyi
Forrás: - Németh László -

Két félegyházi ezüstérem az 50. Cross-Bagnols terepfutó versenyen

Bagnols sur Ceze városába kaptak meghívást december elején a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub versenyzői, atlétái, ahol a helyi atlétikai klub fennállásának 50. évfordulóját ünnepelte. A rendezvény keretein belül a Rimbaud parkban december 8-án az 50. Cross-Bagnols terepfutó versenyt rendezték.

Ezen a nagyszabású versenyen vehettek részt futóink, ahol 12 különböző futamban mintegy 1000 fő versenyezhetett. Kiskunfélegyházáról hét versenyző állt rajthoz az atlétikai megmérettetésen. Mindenki saját korcsoportjában indulhatott, különböző távokon. A pálya változó szintkülönbséggel, ismételt emelkedő, lejtő menet, számos kanyarral tarkított volt. A következő eredményeket érték el futóink.
Fricska Anna 2260 méteren 15. helyezés
Hegyi Dóra 3380 méteren 2. helyezés
Csontos Piroska 4420 méteren 2. helyezés
Holló-Szabó Martin 3380 méteren16. helyezés
Varga Tibor 3380 métere 25. helyezett
Bartos István 8680 méteren 20. helyezett
Németh László 8680 méteren 18. helyezett
A csapat vezetését Bozsó István vállalta.

A rendezvényre való kijutást támogatóinknak ez úton is köszönjük.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál