2024. május 1, szerda - Fülöp

2018. Január 24. 09:46, szerda | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyháza

Móra Ferenc Emléknapok

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Társaság, a Móra Ferenc Művelődési Központ és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület február 6-7-8-án rendezi meg a Móra Ferenc Emléknapokat.

Programok:

Február 6. (kedd)

• 14-16 óráig - Móra felolvasó délután Móra Ferenc műveiből Mórák Petőfiről címmel, a Móra Ferenc Művelődési Egyesület, a Móra Ferenc Társaság és a Nyugdíjas Pedagógus Klub tagjainak részvételével a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Február 7. (szerda)

• 10-15 órág - Ötórás felolvasás Móra Ferenc műveiből általános iskolások részvételével a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. Vendég: Vészits Andrea, Móra Ferenc dédunokája.
  • 15 óra: A Móra téri Móra-szobornál koszorúz a Móra Ferenc Társaság.

Február 8. (csütörtök)

• 8 óra: Megemlékezés a Constantinum Intézményben
  • 10 óra: Koszorúzás Móra Ferenc Daru utcai szobránál
  • 14 óra: A Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola Darvas Általános Iskola dráma csoportos növendékeinek és a Constantinum Intézmény Móra Ferenc Általános Iskola színjátszó szakkörének műsora a Móra Ferenc Művelődési Központban. A rendezvényt megnyitja Rosta Ferenc aljpuolgármester.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak a rendezvény szervezői.

2024. Április 30. 22:45, kedd | Helyi

Bucsi győzött a TCR Eastern Europe záró versenyén

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt