2024. május 3, péntek - Tímea

2014. Május 10. 11:16, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Önkéntesen a tiszta Magyarországért, a tiszta Kiskunfélegyházáért

Idén is csatlakozott városunk „A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért” akcióhoz. A város területén száznál többen dolgoztak azon, hogy tisztábbá varázsolják Kiskunfélegyháza utcáit, tereit.

A polgármesteri hivatal, a járási hivatal dolgozói, a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat tagjai Kapus Krisztián polgármester vezetésével, valamint Dongó József önkormányzati képviselő bankfalui „csapata” május 9-én délután a város hét pontján (Petőfi lakótelep, Majsai úti körforgalom, Csólyosi út, Szilfa u. – Csanyi út sarkán lévő véderdő, Csanyi út földes szakasza, a Péteri út és a Bankfalu) álltat munkába. Az akció során több száz szák hulladék gyűlt össze. Ma (május 10-én) a Koppány Ijászai Hagyományőrző Egyesület tagjai a Fürdőszállót és annak környékét teszik rendbe.

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben