2024. május 3, péntek - Tímea

2015. Március 24. 09:20, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Rockzenével az idősekért!

A húsvéti ünnepek közeledtével sokunknak eszébe jut, hogy nem mindenki tud roskadozásig megrakott asztalok mellett ünnepelni mivel lehetőségei nem adnak erre módot.

A Sorsocskák Alapítvány a Rocktárral összefogva már sokadik alkalommal szervez jótékonysági koncertet, hogy segíthessen a rászorulókon. Ezúttal az idősek otthonaiban lakók mindennapjait szeretnék megkönnyíteni és boldogabbá tenni életüket. Keményen megdolgoztak ők már azért a nyugalomért és önfeledt percekért, amelynek elérése most a jótékonysági koncert bevételéből lehetővé válik.

Ezért kérünk minden segítőkész, önzetlen embert, hogy csatlakozzon a szívet melengető kezdeményezéshez és töltsön el egy kellemes estét a Rocktár élőzenei bázisán március 27-én.

Kapunyitás: 20 órakor. Belépő: 900,-Ft/fő (becsületkassza)

Az este folyamán fellépnek: Hard Decision, Kártékony Blues, The Cork, XTigmatic, Metamorf.

A rendezvény fővédnöke: Csányiné Pap Andrea polgármesterné asszony

Mindenkit szeretettel vár a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár!

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál