2024. április 29, hétfő - Péter

Nem fogadnak új ellátottat és látogatókat sem a félegyházi szociális otthonok
2020. Március 28. 09:10, szombat | Helyi

Nem fogadnak új ellátottat és látogatókat sem a félegyházi szociális otthonok

Nem vesznek fel új ellátottakat a félegyházi Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézménybe.

Idősek otthona gyulladt ki Noszvajon, több mint 100 embert kimenekítettek
2019. Március 06. 07:30, szerda | Belföld

Idősek otthona gyulladt ki Noszvajon, több mint 100 embert kimenekítettek

Tűz ütött ki egy noszvaji idősotthonban kedd éjjel, összesen 101 embert ki kellett menekíteni - közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

Vidám műsorral lepték meg az idősek otthona lakóit
2018. Október 01. 15:32, hétfő | Helyi

Vidám műsorral lepték meg az idősek otthona lakóit

Szeptember 28-án az Idősek Világnapja alkalmából a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény Tóth Kálmán utcai és Nádasdy utcai Otthonának lakóit is szívet melengető műsorral lepték meg.

Kigyulladt az idősek otthona Ballószögön
2017. Április 12. 07:33, szerda | Kék hírek

Kigyulladt az idősek otthona Ballószögön

Kigyulladt kedden az idősek otthona a Bács-Kiskun megyei Ballószögön, az épületből hatvanöt embert, köztük huszonöt mozgásában korlátozott idős lakót menekítettek ki

Rockzenével az idősekért!
2015. Március 24. 09:20, kedd | Helyi

Rockzenével az idősekért!

A húsvéti ünnepek közeledtével sokunknak eszébe jut, hogy nem mindenki tud roskadozásig megrakott asztalok mellett ünnepelni mivel lehetőségei nem adnak erre módot.

Mosolygó Jótékonysági Sportnap
2015. Március 03. 10:53, kedd | Helyi

Mosolygó Jótékonysági Sportnap

Egy merész ötlet kerül megvalósításra 2015. március 14-én, szombaton délelőtt dr. Vargáné Mosolygó Kitti főszervező jóvoltából. A rendezvény mottója: „Egészséges vagyok és az is maradok!”

Átadták a megújult Idősek Klubját
2013. December 23. 14:59, hétfő | Helyi

Átadták a megújult Idősek Klubját

Elkészült a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény Tóth Kálmán utcai ingatlanának rekonstrukciója.

2012. Március 11. 07:07, vasárnap | Kék hírek

Lángolt az acsádi öregotthon - egy halott

Tűz ütött ki szombat délelőtt a Vas megyei Acsádon, az idősek otthonában; a tűzoltók húsz embert kimenekítettek. A Havaria Press információi szerint egy ember meghalt.