2024. április 19, péntek - Emma

2012. Március 16. 07:23, péntek | Bulvár

Madonna még most is a hír hatása alatt van

Madonnát teljesen letaglózta a hír, hogy elhunyt pályatársa, Whitney Houston.

2012. Március 11. 07:11, vasárnap | Belföld

Mi lesz így a borral?

Az éghajlat felmelegedése következtében nő a bor cukortartalma, mivel hamarabb érik a szőlő.

2012. Február 29. 07:17, szerda | Kék hírek

Fegyház vár a kislányát megmérgező nőre

Fegyházbüntetést indítványoz az ügyészség azzal a 47 éves bajai asszonnyal szemben, aki a vád szerint megmérgezte örökbe fogadott lányát és két nevelt fiát.

2012. Február 10. 14:00, péntek | Belföld

Kétszer gyakrabban okoznak balesetet

Kétszer nagyobb valószínűséggel okoznak balesetet azok, akik marihuánát fogyasztanak gépjárművezetés előtt, mint azok, akik alkoholtól és drogtól mentesen ülnek a volán mögé – állapították meg kanadai kutatók.

2011. December 19. 13:53, hétfő | Kék hírek

Több ezer liter illegális alkoholterméket foglalt le a NAV

Két hónap alatt több ezer liter, illegálisan előállított alkoholterméket és több desztilláló berendezést foglalt le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) – közölte a hatóság hétfőn az MTI-vel.

2011. December 03. 15:13, szombat | Belföld

Már néhány korty növelheti az esélyt a túlélésre

Már néhány korty alkohol fogyasztása is javítja szívinfarktus után a túlélés esélyét nők esetében – állapították meg amerikai kutatók.

2011. Október 28. 07:45, péntek | Belföld

Még mindig nem vesszük komolyan az alkohol káros hatásait

A brit Egészségügyi Minisztérium évek óta harcol az alkoholfüggőség ellen. Ennek ellenére az egészségügyi miniszter, Anne Milton szerint az emberek nem veszik komolyan, hogy az italozás károsítja az egészségüket.

2011. Október 27. 07:53, csütörtök | Bulvár

Nem a drog ölte meg Amy Winehouse-t

A brit rendőrség először téves címre küldte ki a júliusban tragikusan elhunyt fiatal énekes boncolási jegyzőkönyvét, de miután megérkezett az irat Amy szüleihez, fény derült az igazságra.

2011. Október 25. 14:45, kedd | Belföld

Szigorúbb alkoholreklámozást szeretnének a brit fiatalok

Fiatal felnőttek és kiskorúak bevonásával készült brit felmérés szerint sokan szeretnék, ha egyértelműbb figyelmezetések szerepelnének az alkoholos italokon, és ha szigorítanák az italok reklámozási lehetőségeit.

2011. Október 23. 14:33, vasárnap | Kék hírek

Tragédiával indult a nap

Autóbusz elé hajtott egy autó, amelyben vajdasági fiatalok utaztak vasárnap hajnalban Szegeden.

2011. Október 23. 07:45, vasárnap | Belföld

A popzene hatására isznak a tinik?

A kutatók szerint a tizenévesek alkoholfogyasztási szokásait nagy részben befolyásolják a popslágerek is.

2011. Október 16. 14:21, vasárnap | Belföld

Chipsadós termék lesz a cukrozott sör is

Bekerült a cukrozott sör a chipsadós termékek körébe, emelkedik több illeték, településadót vethet ki az önkormányzat - többi között ilyen változások lesznek a jövő évi adótörvényekben.