2024. május 3, péntek - Tímea

Tippek állásinterjúra
2014. Október 19. 18:12, vasárnap | Helyi

Tippek állásinterjúra

A munkáltatók egy része írásbelivel kombinált felvételi vizsgát szervez az állásra pályázóknak. Tippek annak érdekében, hogy ön legyen a kiválasztott.

Se elbocsátás, se felvétel - a munkaadók 80 százaléka nem tervez létszámváltoztatást
2014. Szeptember 09. 11:09, kedd | Belföld

A magyarországi munkaadók többsége, 80 százaléka nem tervez létszámváltoztatást a következő negyedévben, míg 10 százalék munkaerő-felvétellel, 7 százalék pedig elbocsátásokkal számol.

Kevesebbet túlórázunk az uniós átlagnál
2014. Július 26. 15:25, szombat | Belföld

Kevesebbet túlórázunk az uniós átlagnál

Az európai uniós átlagnál kevesebbet túlóráznak a magyar munkavállalók, akik közül a teljes munkaidőben dolgozó nők átlagosan heti 40,2 órát, a férfiak 41,1 órát dolgoztak tavaly.

A Rocktár is munkahely teremtő lett
2014. Május 20. 08:31, kedd | Helyi

A Rocktár is munkahely teremtő lett

Az Európai Unió támogatásával négy pályakezdő fiatal 15 hónapig a Rocktár Élőzenei Bázisnál szerezhet tapasztalatokat.

2014. Április 18. 14:42, péntek | Helyi

Állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai.

Álláskeresési járadék
2014. Január 19. 17:00, vasárnap | Belföld

Álláskeresési járadék

Kit illet meg? Ki számít munkanélkülinek?

Munkahelyteremtés 2014
2014. Január 15. 09:51, szerda | Helyi

Munkahelyteremtés 2014

E címmel tart munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Álláskeresési technikákról a könyvtárban
2013. November 21. 13:30, csütörtök | Helyi

Álláskeresési technikákról a könyvtárban

Álláskeresési technikák diplomásoknak címmel tartott előadást november 20-án dr. Joó Zsuzsanna karrier tanácsadó, önismereti tréner a városi könyvtárban.

A diplomások is hibáznak az álláskeresésnél
2013. Október 24. 13:05, csütörtök | Helyi

A diplomások is hibáznak az álláskeresésnél

Számos hibát követnek el álláskeresésnél a frissen szerzett diplomások. Ezért, illetve a kevés munkalehetőség miatt az átlag álláskeresés ideje ma Magyarországon másfél év