2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Birkózás: az Eb-re készülő Kiss Balázs még nem gondol a búcsúra
2021. Április 23. 09:28, péntek | Bulvár

Birkózás: az Eb-re készülő Kiss Balázs még nem gondol a búcsúra

Varsóban bizonyítaná, hogy 38 évesen is megvan benne a kurázsi ahhoz, hogy felvegye a versenyt a világ legjobbjaival:

Újabb érmekkel gazdagodtak a félegyházi birkózók
2020. Október 26. 08:27, hétfő | Helyi sport

Újabb érmekkel gazdagodtak a félegyházi birkózók

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE két versenyzője vett részt Karcagon a Kelet-Magyarország Régió Diák I. szabadfogású versenyén. A fiúk jól szerepeltek, mindketten dobogóra állhattak.

Ismét éremeső és félegyházi fölény a diák területi bajnokságon
2020. Március 09. 09:43, hétfő | Helyi sport

Ismét éremeső és félegyházi fölény a diák területi bajnokságon

A 10-11 évesek szabadfogásban, a 12-13 évesek kötöttfogásban küzdöttek meg az elmúlt hétvégén Gyomaendrődön, Dél-kelet Magyarország területi bajnokságán, ahol a tét az országos döntőbe való bejutás.

Remek eredmények a hétvégén
2019. November 28. 14:09, csütörtök | Helyi sport

Remek eredmények a hétvégén

A Kiskunfélegyházán rendezték az év utolsó diákolimpiai bajnokságát, amelyen azok a 10-11 éves fiúk vehettek részt, akik a területi bajnokságokról továbbjutottak.

Kiválóan szerepeltek a félegyházi birkózók
2019. Október 21. 08:15, hétfő | Helyi sport

Kiválóan szerepeltek a félegyházi birkózók

2019. október 19-én, szombaton Orosházán rendezték meg a diákolimpia szabadfogású birkózás területi döntőjét.

Három bronzérmet szereztek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a diákolimpia országos döntőjén
2019. Október 07. 08:32, hétfő | Helyi sport

A 10-11 éves fiúk kötöttfogású bajnokságát Püspökladányban rendezték, ahol remek küzdelmek után az alábbi versenyzők állhattak a dobogóra:

Sikeres hétvége Szarvason
2019. Szeptember 16. 11:15, hétfő | Helyi sport

Sikeres hétvége Szarvason

Remek eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a kötöttfogású területi diákolimpiai selejtezőn Szarvason, 2019. szeptember 15-én.

Bronzérmes a félegyházi birkózó csapat
2019. Június 03. 08:34, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes a félegyházi birkózó csapat

Pesterzsébeten rendezték az elmúlt szombaton a a kötöttfogású diák csapatbajnokságot. A területi selejtező megnyerésével a Kiskunfélegyházi Birkózó SE kiemeltként kvalifikálta magát az országos döntőben.

Háromszáz ifjú birkózó áll szőnyegre
2019. Május 08. 08:49, szerda | Helyi

Háromszáz ifjú birkózó áll szőnyegre

Határainkon innen és túlról is érkeznek ifjú lányok és fiúk, hogy összemérjék tudásukat, felkészültségüket a Kiskun Kupa id. Besze László Birkózó Emlékversenyen.

Ötödik helyen végeztek az országos döntőben
2018. December 10. 18:52, hétfő | Helyi

Ötödik helyen végeztek az országos döntőben

A diák birkózó csapat kiválóan helyt állt a hétvégén Miskolcon megrendezett országos döntőben, ahol két győzelemmel és két vereséggel az ötödik helyet sikerült megszerezniük.

Városunk adott otthont a leány birkózó olimpiának
2018. November 24. 15:46, szombat | Helyi

Városunk adott otthont a leány birkózó olimpiának

Országos diák és serdülő leány birkózó olimpiát rendeztek november 24-én a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.

Félegyházi sikerek a kötöttfogású birkózó diákolimpiai bajnokságokon
2018. Október 01. 08:48, hétfő | Helyi sport

Félegyházi sikerek a kötöttfogású birkózó diákolimpiai bajnokságokon

Lezajlottak a kötöttfogású diákolimpiai bajnokságok az elmúlt két hétvégén, méghozzá remek félegyházi sikerekkel.