2024. május 7, kedd - Gizella

Beazonosították a Félegyházi dohánybolt kirablóit.
2013. Szeptember 18. 13:43, szerda | Helyi

Beazonosították a Félegyházi dohánybolt kirablóit.

A rendőrség beazonosította a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható két férfit.

Félegyházi rablókat keres a rendőrség! Fénykép + videó
2013. Szeptember 13. 15:16, péntek | Helyi

Félegyházi rablókat keres a rendőrség! Fénykép + videó

Kiskunfélegyházi dohányboltot raboltak ki ismeretlenek!

Tényleg nem lesz dohánybolt a fesztiválokon
2013. Július 27. 12:35, szombat | Belföld

Tényleg nem lesz dohánybolt a fesztiválokon

Múlt hét végéig egyetlen érintett sem kért engedélyt arra, hogy dohányboltját valamely nagyobb fesztivál helyszínén nyithassa újra

Trafikok Kiskunfélegyházán
2013. Július 01. 14:32, hétfő | Helyi

Trafikok Kiskunfélegyházán

Tizennégy trafikban kapható mától dohánytermék Félegyházán

Változnak a dohánykereskedelem engedélyezésének szabályai
2013. Május 12. 19:59, vasárnap | Belföld

Változnak a dohánykereskedelem engedélyezésének szabályai

2013. július 1-jével jogszabályi változás miatt módosulnak a dohánygyártmányok kiskereskedelmére vonatkozó engedélyezési szabályok

Megvannak a trafik pályázat nyertesei
2013. Április 24. 08:50, szerda | Helyi

Megvannak a trafik pályázat nyertesei

A tavalyi évben elfogadott törvény értelmében július 1-jétől hazánkban a dohánytermékek értékesítése kizárólag olyan ellenőrzött helyen történhet ahol valóban csak 18 éven felüliek vásárolhatnak

2012. Május 24. 07:15, csütörtök | Kék hírek

250 millió forint értékben csempésztek cigarettát

Januártól április végéig összesen több mint 250 millió forint értékben foglaltak le csempészett dohányárut Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében – közölte a térségi rendőr-főkapitányság helyettes szóvivője szerdán.

2012. Május 11. 14:05, péntek | Belföld

A vártnál jobban gyorsult a magyar infláció

Áprilisban a fogyasztói árak 5,7 százalékkal voltak magasabbak, mint egy évvel korábban. Jelentős mértékben nőtt az üzemanyagok és a dohányáruk ára, a szolgáltatások az átlagnál kevésbé drágultak.

2012. Április 22. 07:05, vasárnap | Belföld

Nem szűkül tovább a magyar dohányipar?

A Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) szerint az idén megállhat a dohánytermő területek eddig tapasztalt csökkenése.

2012. Április 03. 14:15, kedd | Kék hírek

A dupla alváz sem segített a csempészen

Több mint másfél millió forint értékű cigarettát próbált csempészni dupla alvázúra átalakított autójával egy ukrán állampolgár, akit az M70-es autóúton fogtak el a zalai pénzügyőrök.

2012. Április 02. 14:03, hétfő | Belföld

Cigarettafüstben gyorsabban terjednek a rákos sejtek

Az, hogy a dohányzás rákot okoz, régóta ismert tény, most azonban Henry Jay Forman professzor azt is felfedezte, hogy a cigarettafüst gyorsítja a rák terjedését azoknál, akik már szenvednek a betegségtől.

2012. Március 25. 07:03, vasárnap | Belföld

A kávé még sincs hatással a pszoriázis kialakulására

Habár korábbi tanulmányok összefüggésbe hozták a kávét a pszoriázis kialakulásával, egy új, nagy tanulmány nem talált erre bizonyítékot.