2024. április 16, kedd - Csongor

Bombával fenyegetőzött, már el is fogták!
2014. Május 13. 11:29, kedd | Helyi

Bombával fenyegetőzött, már el is fogták!

Az épületek átvizsgálásakor nem találtak robbanóanyagot a rendőrök. Az ismeretlen telefonálót 3 órán belül megtalálták.

Bomba van a Kecskeméti Törvényszéken
2014. Május 12. 15:26, hétfő | Kék hírek

Bomba van a Kecskeméti Törvényszéken

Elfogták a névtelen telefonálót a kecskeméti nyomozók.

Elfogták a lakiteleki rongálókat
2014. Március 07. 13:19, péntek | Kék hírek

Elfogták a lakiteleki rongálókat

A Tiszakécskei Rendőrőrs nyomozói két fiatalkorút gyanúsítanak a Templom téri rongálás elkövetésével.

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből
2013. Október 30. 18:01, szerda | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Gusztáv 28 éves és A. Richárd 20 éves kiskunfélegyházi lakosok ellen.

Elfogták a „kecskeméti ölelgetőt”
2013. Szeptember 30. 12:35, hétfő | Kék hírek

Elfogták a „kecskeméti ölelgetőt”

Kényszerítéssel gyanúsítják a 28 éves G. Bálintot.

Kiskunfélegyházán fogták el a zaklatót
2013. Augusztus 08. 15:59, csütörtök | Helyi

Kiskunfélegyházán fogták el a zaklatót

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2013. augusztus 7-én őrizetbe vette R. Róbert 41 éves kiskunfélegyházi lakost

2012. Március 12. 07:13, hétfő | Kék hírek

14 körözés volt érvényben ellene – egy hajón fogták el

Évek óta bujkált az a többszörösen körözött férfi, akit szombat délelőtt Budapesten, egy hajón fogtak el a rendőrök – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a rendőrség honlapján.

2012. Március 03. 14:05, szombat | Külföld

Máig ismeretlen a diktátor halálának oka

Az ENSZ vizsgálóbizottsága nem tudta megállapítani Moammer Kadhafi megbuktatott líbiai vezető és Muataszim nevű fia halálának az okát, akik mindketten élve kerültek fogságba.

2012. Február 15. 13:19, szerda | Kék hírek

Meztelen nővel akarták elterelni a rendőrök figyelmét

Több mint negyven bűncselekményt követett el a gyanú szerint egy hétfős társaság, amelynek öt tagja már korábban rendőrkézre került, egy férfit és egy 15 éves fiút pedig kedd hajnalban Ozorán fogtak el.

2012. Február 14. 12:21, kedd | Kék hírek

Elfogták a robbantással fenyegetőző fiút

Hajdúhadházon fogták el azt a fiatalkorú fiút, aki robbantással fenyegette meg szombat délelőtt a debreceni Nagyállomást, órákra megbénítva a vasúti forgalmat.

2012. Február 09. 07:18, csütörtök | Kék hírek

Nyakon csípték az ékszerrablót

A támadó fegyvernek látszó tárggyal fenyegette meg az alkalmazottat, majd egy arany ékszerekkel teli tálcával elmenekült a helyszínről.

2012. Február 07. 13:37, kedd | Külföld

Elfogták a magyar turisták támadóit?

Elfogták a január közepén Etiópiában megölt európai – köztük két magyar – turisták támadóit – jelentette internetes felületén a Prensa Latina kubai hírügynökség kedden.