2024. április 25, csütörtök - Márk

Letartóztatták a két hajléktalant meggyilkoló 15 éves gyanúsítottat - VIDEÓVAL
2017. Május 03. 13:14, szerda | Kék hírek

Letartóztatták a két hajléktalant meggyilkoló 15 éves gyanúsítottat - VIDEÓVAL

Előzetes letartóztatásba helyezte a Tatabányai Járásbíróság szerdán azt a 15 éves fiatalt, aki a gyanú szerint vasárnap hajnalban megölt két hajléktalan férfit a városban.

Első Slam Poetry est Kiskunfélegyházán
2017. Január 23. 15:31, hétfő | Helyi

Első Slam Poetry est Kiskunfélegyházán

Január huszonhetedikén várunk minden félegyházi és nem félegyházi fiatalt, középkorút és az idősebb korosztályt, aki kulturálódni szeretne, vagy egy új értékekkel teli közösség tagja lenni.

Minden ötödik fiatal rosszul alszik a közösségi média miatt
2017. Január 21. 08:00, szombat | Helyi

Minden ötödik fiatal rosszul alszik a közösségi média miatt

Egy új kutatás szerint minden ötödik fiatal rendszeresen felkel éjjel, hogy ellenőrizze üzeneteit a közösségi médián, ezért jóval fáradékonyabb, mint nyugodtan alvó társai, ami nyomot hagy közérzetén.

A fiataloknak a fizetés, az idősebbeknek a biztonság a fontosabb
2016. November 22. 05:00, kedd | Belföld

A fiataloknak a fizetés, az idősebbeknek a biztonság a fontosabb

A 40 körüli munkavállalók keresik a legtöbbet, a legkevesebb fizetésre pedig az 55 év felettiek és a pályakezdők számíthatnak Magyarországon. A fiataloknak a fizetés, az idősebbeknek a biztonság a fontosabb

Minden régióban lehet jelentkezni a fiatalok vállalkozóvá válását támogató programra
2016. Október 16. 09:23, vasárnap | Belföld

Magyarország minden régiójában lehet jelentkezni a fiatalok vállalkozóvá válását támogató uniós programra, amelynek keretében a 18-30 éves álláskereső fiatalok több hetes vállalkozói képzésen vesznek részt,

14 éves rabolt 12 évestől - VIDEÓVAL
2016. Október 02. 06:00, vasárnap | Kék hírek

14 éves rabolt 12 évestől - VIDEÓVAL

Egy 12 éves fiú mobiltelefonját vette el erőszakkal egy 14 éves nagydobosi fiatal minap. A rendőrség azóta elfogta a gyanúsítottat.

Átlagosan napi 7-11 ezer forintot költenek a fiatalok a fesztiválokon
2016. Augusztus 06. 19:59, szombat | Életmód

Átlagosan napi 7-11 ezer forintot költenek a fiatalok a fesztiválokon

Átlagosan napi 7-11 ezer forint költőpénzt tartanak szükségesnek a fiatalok a nyári fesztiválokon a belépőjegy árán felül, a többség a hivatalos fesztiválkártyát preferálja fizetéskor - derült ki a K&H Bank felméréséből.

Tizenkét évesen rabló fiú ellen emeltek vádat
2016. Június 06. 10:55, hétfő | Belföld

Tizenkét évesen rabló fiú ellen emeltek vádat

Tizenkét éves korában több embert kirabolt egy budapesti fiú, vádat emeltek ellene - közölte a fővárosi főügyész hétfőn az MTI-vel.

Egyre fiatalabbak drogoznak rendszeresen
2016. Május 28. 08:34, szombat | Belföld

Egyre fiatalabbak drogoznak rendszeresen

Teljesen megváltoztak a drogfogyasztási szokások, amióta megjelentek a dizájnerdrogok, egyre fiatalabb réteg kábítószerezik rendszeresen -

Javult a nők és a fiatalok foglakoztatási mutatója
2016. Április 28. 11:42, csütörtök | Belföld

Javult a nők és a fiatalok foglakoztatási mutatója

A foglalkoztatás bővülésén belül pozitívum, hogy javult a nők és a fiatalok foglalkoztatási mutatója - emelte ki Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter csütörtökön az M1 aktuális csatornán,

Évről évre egyre több fiatalt ér el a Határtalanul! program
2016. Április 04. 07:53, hétfő | Belföld

Évről évre egyre több fiatalt ér el a Határtalanul! program

Egyre népszerűbb a hazai iskolások körében a Határtalanul! tanulmányi kirándulási program, a kiemelt célcsoportnak számító 7. osztályosoknál évről évre egyre nő a résztvevők száma

Így buliznak a magyar fiatalok
2016. Március 01. 13:38, kedd | Életmód

Így buliznak a magyar fiatalok

Otthon, a legjobb haverok társaságában szeretnek bulizni leginkább a magyar fiatalok. Fontos nekik, hogy a hűtő sose ürüljön ki, és lehetőleg Metzker Viki pörgesse a lemezeket – derült ki nemrégiben egy felmérésből.