2024. április 25, csütörtök - Márk

Füstszag miatt riasztották a tűzoltókat a 3-as metróhoz a fővárosban
2017. Október 19. 08:54, csütörtök | Belföld

Füstszag miatt riasztották a tűzoltókat a 3-as metróhoz a fővárosban

Enyhe füstszag miatt riasztották a tűzoltókat csütörtök reggel a 3-as metró Gyöngyösi utcai megállójához. Az eset során senki sem sérült meg - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Kilenc embert, köztük gyerekeket vittek kórházba egy dunakeszi tűz után
2017. Május 15. 07:04, hétfő | Belföld

Kilenc embert, köztük gyerekeket vittek kórházba egy dunakeszi tűz után

Tűz volt egy családi házban Dunakeszin, kilenc ember kórházba került füstmérgezés gyanúja miatt - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfő reggel az MTI-t.

Sok kémény világháborús harci gázt okád ki
2017. Február 07. 07:43, kedd | Belföld

Sok kémény világháborús harci gázt okád ki

Kedden egy társadalmi célú hirdetéssel folytatódik a Fűts okosan! kampány - mondta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) környezetügyért felelős államtitkára hétfőn az M1 aktuális csatornának.

Biztosan tudja mit szív?
2016. Július 10. 12:00, vasárnap | Helyi

Biztosan tudja mit szív?

Ezeket tartalmazza az e-cigaretta…

Nem lesz több illatos cigaretta
2016. Május 22. 09:00, vasárnap | Helyi

Nem lesz több illatos cigaretta

Szigorítja a dohánytermékekre vonatkozó szabályozást az Európai Unió - tájékoztatott a péntektől érvényes új uniós irányelvről az Európai Parlament.

Felborult egy méhkaptárakat szállító teherautó Petőfiszállás környékén
2016. Május 21. 06:56, szombat | Helyi

Felborult egy méhkaptárakat szállító teherautó Petőfiszállás környékén

Lezárták péntek éjjel mindkét irányban az M5-ös autópályát Kiskunfélegyháza és Kistelek között arra az időre, amíg elégették a pénteken este egy balesetben összetört méhkaptárakat

Az 5 legveszélyesebb rákot okozó étel
2015. Március 02. 10:20, hétfő | Életmód

Az 5 legveszélyesebb rákot okozó étel

Több olyan étel is tiltólistára kerülhet, amit egyébként szeretünk, és rendszeresen fogyasztunk.

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában
2014. December 15. 11:23, hétfő | Helyi

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába két tűzesettel és négy műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Füst szivárgott egy lakóépületből Kiskunfélegyházán
2014. Szeptember 19. 15:54, péntek | Helyi

Füst szivárgott egy lakóépületből Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyháza külterületén egy negyven négyzetméteres lakóépületből füst szivárgott, pénteken kora délután.

Indul a szmogszezon?
2013. December 01. 09:34, vasárnap | Belföld

Indul a szmogszezon?

Jelentős légszennyezettséget mértek az ország több területén. Szerencsére szmogriadót nem kellett elrendelni, de a figyelem ismét a légszennyezettségre, a légszennyező anyagok kibocsátásának korlátozására irányult.

Tűz miatt rosszak a látási viszonyok az M43-ason
2013. Július 29. 12:27, hétfő | Belföld

Tűz miatt rosszak a látási viszonyok az M43-ason

Kigyulladt egy bozótos, olajfás terület hétfő délelőtt Szeged mellett, a sándorfalvi útnál.

2012. Május 08. 07:15, kedd | Kék hírek

Próba közben csaptak fel a lángok a Kolibri színpadán

Tűz ütött ki próba közben a fővárosi Kolibri Színház színpadán. A füsttel telítődött épületet húsz embernek kellett elhagynia, a lángokat megfékezték.