2024. április 19, péntek - Emma

Vasárnap Gyereknap a Strandon!
2016. Június 17. 09:00, péntek | Helyi

Vasárnap Gyereknap a Strandon!

A kedvezőtlen időjárás miatt elmaradt június 12-ei strandos gyereknap most hétvégén június 19-én (vasárnap) kerül megrendezésre a kiskunfélegyházi strandon.

Gyereknek lenni jó!
2016. Május 30. 15:38, hétfő | Helyi

Gyereknek lenni jó!

Legalábbis mindenképpen az járt jól, aki gyereknek érezhette magát a hétvégén, még ha csak két nap erejéig is.

Gyermeknap a Tűzoltóságon
2016. Május 25. 08:30, szerda | Helyi

Gyermeknap a Tűzoltóságon

A gyermeknap alkalmából megyénkben a hivatásos, az önkormányzati és az önkéntes tűzoltóságok az országos kezdeményezéshez kapcsolódva nyílt napot tartanak május 29-én, vasárnap.

Hétvégén újra BULI !!!
2016. Május 23. 14:51, hétfő | Helyi

Hétvégén újra BULI !!!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel várja a gyermekeket a VÁROSI GYERMEKNAPRA május 29-én a Petőfi térre.

Gyereknapi forgatag a központban
2015. Május 31. 23:49, vasárnap | Helyi

Gyereknapi forgatag a központban

Ma (május 31-én) benépesült a Petőfi tér nézelődő családokkal, játékos, vidám gyerekekkel. Gyermeknap alkalmából programok tömkelegéből válogathattak az érdeklődők az egész nap folyamán.

Miért épp ma van gyereknap?
2015. Május 31. 09:00, vasárnap | Belföld

Miért épp ma van gyereknap?

A gyermeknapot a világ sok országában megünneplik, csak éppen mindenütt egy kissé mást értenek alatta, és nem is ugyanakkor tartják.

Gyereknapi szombat délelőtt
2015. Május 30. 11:33, szombat | Helyi

Gyereknapi szombat délelőtt

Ma (május 30-án) délelőtt benépesült a Petőfi tér rajzolgató, kézműveskedő gyerekekkel és nézelődő felnőttekkel.

Gyereknapot tart a Rendőrség
2015. Május 29. 11:40, péntek | Helyi

Gyereknapot tart a Rendőrség

Ma (május 29-én) 10:30 - 14:30 óráig a Petőfi téren sok érdekességet megtudhatnak a rend őreinek munkájáról, eszközeiről, fegyvereikről stb. a Rendőrségi Bűnmegelőzési Gyermeknap kereti között.

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!
2015. Május 19. 11:34, kedd | Helyi

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!

A Vöröskereszt május 26-án 16-18 óra között perselyes gyűjtést tervez a városban. Rászoruló gyerekeknek gyűjtenek, hogy nekik is legyen boldog gyermeknapjuk!

Íjazás, mini-kalandpark és lovaglás a Gazdakör gyermeknapján
2014. Június 02. 10:11, hétfő | Helyi

Íjazás, mini-kalandpark és lovaglás a Gazdakör gyermeknapján

A hirtelen jött zápor csak 10 percre akasztotta meg a szabadtéri programokat, és újraindulhatott a sétakocsikázás a Gazdakör pót-gyermeknapján.

Május a gyerekek hónapja
2013. Május 24. 09:45, péntek | Belföld

Május a gyerekek hónapja

Elérkezett a május a tavasz vége és egyben a győri Négy Évszak Fesztivál Tavaszi részének utolsó hónapja. Ez a hónap egyértelműen a gyerekeké. Győrben is rengeteg helyszínen várják színes programokkal Őket.