2024. április 27, szombat - Zita

A vándor bográcsot is vitte a legjobb halászlé főző
2016. Június 28. 13:06, kedd | Helyi

A vándor bográcsot is vitte a legjobb halászlé főző

Fergeteges hangulatban telt a III. Halászléfőző-verseny Kiskunfélegyházán, mely június 25-én került megrendezésre a Szil-Coop Áruház előtti parkolóban.

Egy jó halászlé szombaton?
2016. Június 23. 10:06, csütörtök | Helyi

Egy jó halászlé szombaton?

Immáron 3. alkalommal kerül megrendezésre városunkban a Halászléfőző verseny a Szil-Coop üzlettel szemben 2016. június 25-én.

Halászlépárbajon csap össze Szeged és Baja
2015. Február 18. 14:00, szerda | Belföld

Halászlépárbajon csap össze Szeged és Baja

A magyar halászlé két fővárosának legprofibb mesterei mérkőznek meg egymással pénteken.

Miért eszünk halat karácsonykor?
2014. December 21. 19:00, vasárnap | Belföld

Miért eszünk halat karácsonykor?

A karácsonyi asztalra kerülő ételek legtöbbjének szimbolikus üzenete volt: így mákos tésztát enni jó házasságot, hüvelyeseket gazdagságot és jó termést jelentett.

Kampány indul a halfogyasztás népszerűsítésére
2014. December 06. 12:00, szombat | Belföld

Kampány indul a halfogyasztás népszerűsítésére

Hazánkban az éves halfogyasztás egészének 40%-a a karácsonyi időszakra koncentrálódik: sokan egy évben egyszer, az ünnepek alatt esznek csak halat.

Reviczky Gábor szenvedélyéről vallott – pecáról és a halléről
2014. Július 25. 05:00, péntek | Bulvár

Reviczky Gábor szenvedélyéről vallott – pecáról és a halléről

Beköszöntött a nyári szabadság Reviczky Gáborhoz, ez pedig – több mint 60 éve – egyet jelent számára a pecázással. A színművész négy évesen fogott először horgászbotot a kezébe...

Haltanya Halászlé-főző Verseny
2014. Június 30. 12:26, hétfő | Helyi

Haltanya Halászlé-főző Verseny

Remek hangulatban zajlott Kiskunfélegyházán a június 28-án (szombaton) megrendezésre kerülő Haltanya Halászlé-főző Verseny.

6 dolog amivel felidegesítik a Magyarokat
2014. Március 29. 19:00, szombat | Belföld

6 dolog amivel felidegesítik a Magyarokat

Egy külföldi utazásos oldalon összegyűjtötték, mi az a 6 dolog, amivel a leggyorsabban lehet felidegesíteni a magyarokat

2012. December 09. 13:48, vasárnap | Helyi sport

Félegyházi úszó sikerek Baján

Taroltak a félegyházi úszok az idén 10. alkalommal Baján megrendezett Halászlé kupán!

2011. Október 25. 14:49, kedd | Bulvár

"Alkoholista vagyok" - Stohl András bevallotta

Stohl András a börtönbe vonulása előtti hónapokban igyekezett minden, számára lényeges dolgot elmesélni életrajzi könyve írójának, Szalai Viviennek.