2024. május 4, szombat - Mónika

Októberben kezdik az iskolákban a HPV elleni oltás beadását
2015. Szeptember 08. 16:32, kedd | Helyi

Októberben kezdik az iskolákban a HPV elleni oltás beadását

Magyarországon már kötelezően ajánlott a humán papillomavírus elleni védőoltás, amely fertőzés a méhnyakrák kiváltója lehet. Hazánkban százezer nőből nyolc hal meg méhnyakrák következtében.

Megrohanták a Jófogás.hu-t az egykori OLX-esek
2015. Május 14. 11:02, csütörtök | Belföld

Megrohanták a Jófogás.hu-t az egykori OLX-esek

A hét első két napján közel 600 ezer hirdetést és 120 ezer felhasználót aktiváltak a Jófogás.hu rendszerében a hét elején teljesen megszűnt OLX.hu adatbázisából .

BALATON MIX - a balatoni napijegy
2015. Április 26. 20:00, vasárnap | Belföld

BALATON MIX - a balatoni napijegy

Vonattal és hajóval a Balatonon... Cikkünk ajánlata azoknak szól, akik 2015. április 4 – 2015. október 4. között szabadidejüket tartalmasan és aktívan szeretnék eltölteni a Balatonon.

A legfontosabb válaszok az ingyenes OKJ-ről
2015. Április 18. 19:00, szombat | Belföld

A legfontosabb válaszok az ingyenes OKJ-ről

Az Országos Képzési Jegyzékben (OKJ) szereplő szakmák közül az elsőt ingyen szerezhetitek meg. De vajon mi van akkor, ha elmúltatok már 21 évesek vagy ha már van diplomátok?

Leginkább azok segítenek, akik szintén nem élnek nagy lábon
2015. Március 05. 10:00, csütörtök | Helyi

Leginkább azok segítenek, akik szintén nem élnek nagy lábon

Adhat is, kaphat is. - Egy internetes oldalon bárki felajánlhatja fölösleges, megunt holmiját cserébe vagy akár ingyen. Aggódnia nem kell: itt minden elkel.

Fontos változás jön az óvodáztatásban!
2015. Február 07. 18:00, szombat | Helyi

Fontos változás jön az óvodáztatásban!

Ingyenes lesz az étkezés a kötelező óvodáztatásban résztvevő gyerekeknek.

Mától változnak az útdíjfizetés szabályai
2015. Február 01. 07:00, vasárnap | Belföld

Mától változnak az útdíjfizetés szabályai

Mától változnak az útdíjfizetés január 1-jén életbe lépett szabályai, a többi között a megyei matricák a megyehatár utáni első csomópontig érvényesek, a feleslegessé vált e-matricák visszaválhatók.

Mammográfiai emlőszűrés Félegyházán
2014. Szeptember 01. 14:57, hétfő | Helyi

Mammográfiai emlőszűrés Félegyházán

Népegészségügyi program keretében a Kiskunfélegyházán élő 45-65 éves hölgyek részére emlőszűrés a MaMMa Zrt. közreműködésével 2014. szeptember 1 és 11 között.

Az egész világon elérhető ingyenes internetet terveznek
2014. Március 01. 18:00, szombat | Belföld

Az egész világon elérhető ingyenes internetet terveznek

A világ bármely pontján elérhető és a cenzúra minden formáját nélkülöző ingyenes internet, pontosabban outernet kiépítését tervezi egy New York-i székhelyű non-profit szervezet.

Elindult a fogorvosi ügyelet
2014. Február 02. 20:30, vasárnap | Helyi

Elindult a fogorvosi ügyelet

Közel két évtizedes kihagyás után fogászati ügyelet indult február 1-jétől a kiskunfélegyházi és a gátéri lakosok számára.

Facebook-filozófia: Fizess, vagy eltűnsz a süllyesztőben
2014. Január 09. 08:30, csütörtök | Belföld

Facebook-filozófia: Fizess, vagy eltűnsz a süllyesztőben

A tőzsdei teljesítménykényszer alatt dolgozó közösségi oldal egyre nyilvánvalóbb módon próbálja kiszorítani a nem fizető oldalakat.

Élőzenével jótékonykodik a Rocktár
2013. November 21. 09:53, csütörtök | Helyi

Élőzenével jótékonykodik a Rocktár

Harmadik éve szervez jótékonysági koncertet a Rocktár november 30-án. Az idei évben Török Jánoson, egy 13 éves értelmi fogyatékos kisfiún próbál meg segíteni a szórakozóhely helyi zenekarok összefogásával.