2024. április 26, péntek - Ervin

Állampapír értékesítési pont nyílt Kiskunfélegyházán
2016. Január 25. 15:40, hétfő | Helyi

Állampapír értékesítési pont nyílt Kiskunfélegyházán

A Magyar Államkincstár 25 új állampapír forgalmazási ponttal bővíti hálózatát annak érdekében, hogy ügyfelei részére egyre több helyen legyen elérhető.

Április 1-től gyorsabb az ügyintézés a járási hivataloknál
2015. Április 07. 10:09, kedd | Helyi

Április 1-től gyorsabb az ügyintézés a járási hivataloknál

2015. április 1-től átalakult a fővárosi és megyei kormányhivatalok eddigi szervezeti struktúrája, valamint új feladatokat delegál a kormányhivatalokhoz egy új jogszabály,amelynek célja az egységes kormányhivatali rendszer megteremtése.

Változtak a mák termesztésével és forgalomba hozatalával kapcsolatos szabályok
2015. Március 10. 08:19, kedd | Helyi

Változtak a mák termesztésével és forgalomba hozatalával kapcsolatos szabályok

Az étkezési mák kereskedelmi céllal történő termesztése esetén a termesztő köteles a föld fekvése szerinti illetékes megyei kormányhivatal földművelésügyi igazgatóság részére bejelentést tenni.

A megye 3. legnépesebb városa a miénk!
2014. Február 05. 10:56, szerda | Helyi

A megye 3. legnépesebb városa a miénk!

A tavalyi esztendőben nem csökkent Kiskunfélegyháza lakóinak száma. A megyei kormányhivatal adatai szerint, melyet a napokban kapott meg az önkormányzat, 30.450 lakosa van jelenleg Kiskunfélegyházának.

Helikopteres parlagfű-felderítés
2013. Augusztus 28. 09:12, szerda | Helyi

Helikopteres parlagfű-felderítés

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Növény- és Talajvédelmi igazgatósága a Földhivatal munkatársaival közösen helikopteres parlagfű-felderítést végez