2024. május 4, szombat - Mónika

A kiskunfélegyházi járőrök 10 percen belül elfogták
2016. Augusztus 10. 09:16, szerda | Helyi

A kiskunfélegyházi járőrök 10 percen belül elfogták

A kiskunfélegyházi járőrök 10 percen belül elfogták azt a férfit, aki a saját ruházata alá felvett, ellopott ruhaneműkbe rejtette a kozmetikai termékeket és szeszes italokat. (A kép illusztráció!)

Többen vásárolnak hamis terméket
2015. Október 15. 14:08, csütörtök | Helyi

Többen vásárolnak hamis terméket

Nőtt a hamis terméket vásárlók aránya az országban idén, noha a magyarok többsége tisztában van a hamis árucikkek által okozott társadalmi és gazdasági károkkal.

Illegális parfüm-nagykereskedők Kecskeméten
2015. Február 23. 10:45, hétfő | Kék hírek

Illegális parfüm-nagykereskedők Kecskeméten

Több mint két és fél milliárd forintnyi áfát titkolt el egy illegális parfüm-nagykereskedő bűnszervezet, amelyet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyi nyomozói számoltak fel.

Illatvadászat 5 lépésben
2014. December 06. 08:00, szombat | Bulvár

Illatvadászat 5 lépésben

De finom rajtad ez a parfüm! – ugye, micsoda elismerés ilyen bókot kapni? Hiszen ez azt jelenti, hogy sikerült megtalálnunk a hozzánk tökéletesen passzoló illatot, ami sokszor nem is olyan egyszerű.

Válassz parfümöt tudatosan!
2014. November 17. 09:00, hétfő | Életmód

Válassz parfümöt tudatosan!

Hogy mi a különbség az EDC, az EDT és az EDP között? Jó tudni, hiszen árbeli különbségük is van, nem beszélve az illat tartósságáról a bőrön.

A parfümök hatnak hangulatunkra!
2014. Március 16. 13:37, vasárnap | Bulvár

A parfümök hatnak hangulatunkra!

Keressünk olyan parfümöt, amelyben a levendula dominál.

2012. Május 16. 07:13, szerda | Kék hírek

Hamis parfümöket foglaltak le a pénzügyőrök

Hamis parfümöket foglaltak le a somogyi pénzügyőrök egy román autóbuszban az M7-es autópályán a Töreki pihenőben tartott ellenőrzésen.

2011. Október 03. 07:53, hétfő | Bulvár

Megutálta férje szagát a terhes énekesnő

Beyoncé szaglása a terhesség miatt megváltozott: most éppen meg van veszve férje, Jay-Z szagától. Jó illat az egyébként, mert egy parfümről van szó, de nagyon nem bírja.

2011. Szeptember 24. 14:21, szombat | Belföld

Illatvacsorát rendeznek Budapesten

Chandler Burr amerikai író, parfümkritikus részvételével rendeznek illatvacsorát szombaton Budapesten.