2024. április 24, szerda - György

Új Facebookos ötlettel verik át a felhasználókat
2017. Február 08. 08:50, szerda | Helyi

Új Facebookos ötlettel verik át a felhasználókat

Bár a módszer amerikai, jobb tudni róla. Nem létezik semmilyen Facebook ügyfélszolgálat, ne is próbáljuk felhívni.

Segítség a tartósan beteg vagy fogyatékos gyermekek szüleinek
2017. Január 16. 09:40, hétfő | Helyi

Segítség a tartósan beteg vagy fogyatékos gyermekek szüleinek

Többféle olyan állami segítséget is kaphatnak, amelyek enyhítik a gyermek ellátásának anyagai vonzatait

Idén rekord mennyiségű adomány érkezett a Mikulásgyárba
2016. December 22. 10:32, csütörtök | Belföld

Idén rekord mennyiségű adomány érkezett a Mikulásgyárba

Rekord mennyiségű, több mint 125 ezer kilogrammnyi adomány érkezett idén a Mikulásgyárba, amelynek a fővárosi Lurdy Házban található gyűjtőhelye december 23-án is nyitva tart

Több mint nyolcmilliót gyűjtött a rászoruló családoknak a Vöröskereszt
2016. December 14. 07:39, szerda | Belföld

Több mint nyolcmilliót gyűjtött a rászoruló családoknak a Vöröskereszt

Mintegy 8,5 millió forintot gyűjtött Apró segítség, hatalmas öröm elnevezésű jótékonysági kampányán a Magyar Vöröskereszt.

Közel 400 szeretetdobozt juttatott el a gyerekeknek a kiskunfélegyházi Máltai Szeretetszolgálat
2016. December 13. 16:25, kedd | Helyi

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportjának Mikulása idén sem pihent, csakúgy, mint tavaly, most is rendhagyó módon, énekelve, gitározva és mesét mondva látogatott el a Városi Kórházba.

Folytatódik az Ökumenikus Segélyszervezet ünnepi segítségnyújtása
2016. December 12. 10:31, hétfő | Belföld

Folytatódik az Ökumenikus Segélyszervezet ünnepi segítségnyújtása

A folytatódó pénzadománygyűjtés mellett a hétvégén megkezdődik az ételosztás az Ökumenikus Segélyszervezetnél, és lesznek gyerekkarácsonyi programok is

Jónak lenni jó! - Már több mint egymillió forint folyt be az eladott tárgyakból
2016. December 11. 05:00, vasárnap | Belföld

Jónak lenni jó! - Már több mint egymillió forint folyt be az eladott tárgyakból

Már most több mint egymillió forint folyt be a közmédia ötödik Jónak lenni jó! elnevezésű jótékonysági akcióján, amelyet a december 18-i egész napos műsorfolyam zár

Több mint hétezer kisgyerek családja lakhatott jól
2016. December 06. 07:41, kedd | Belföld

Több mint hétezer kisgyerek családja lakhatott jól

A Minden Gyerek Lakjon Jól! Alapítvány szervezésében 360 településen 7488 hátrányos helyzetű,

Jutalommal és emléklappal hálálták meg a segítséget
2016. November 30. 11:04, szerda | Helyi

Jutalommal és emléklappal hálálták meg a segítséget

November 26-án (szombaton) a Batthyány Lajos Általános Iskolába invitálták a rendszeres véradókat, hogy ünnepség keretében megjutalmazzák őket az évek során nyújtott segítségükért.

Nem pusztán hivatásból segítenek
2016. November 10. 10:06, csütörtök | Helyi

Nem pusztán hivatásból segítenek

Városunk Önkormányzata ünnepséget rendez a Szociális Munka Napja alkalmából ma (november 10-én) 14 órai kezdettel a művelődési központ dísztermében.

Karácsonyi játék és könyvgyűjtés a könyvtárban
2016. Október 31. 11:17, hétfő | Helyi

Karácsonyi játék és könyvgyűjtés a könyvtárban

A városi könyvtár és a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat tisztelettel kéri mindazok segítségét, akik MEGUNT, FELESLEGESSÉ VÁLT GYERMEKKÖNYVEKET, JÁTÉKOKAT tudnak felajánlani.

Teréz körúti robbanás - A rendőrség a lakosság segítségét kéri
2016. Szeptember 25. 11:08, vasárnap | Belföld

Teréz körúti robbanás - A rendőrség a lakosság segítségét kéri

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda nyomoz a budapesti Teréz körúton szombaton késő este történt robbanás ügyében, és a lakosság segítségét kérik - olvasható a rendőrségi honlapra vasárnap feltett közleményben.