2024. április 26, péntek - Ervin

November 9-én nyit az uszoda
2015. November 08. 16:00, vasárnap | Helyi

November 9-én nyit az uszoda

A kezdeti 260 liter/percről sikerült jelentősen javítani a kút kapacitását. Ahhoz, hogy rendeltetését betöltse, 500 liter/perc kapacitás szükséges. Ennek elérése volt a cél.

Idén először - Fürdőverseny
2015. Augusztus 23. 11:00, vasárnap | Belföld

Idén először - Fürdőverseny

Ringbe szállt 200 magyar strand és gyógyfürdő, hogy kiderüljön, melyikük nyeri az Év Fürdője címet.

Meghalt egy fiú a hatvani strandon
2015. Augusztus 09. 05:00, vasárnap | Belföld

Meghalt egy fiú a hatvani strandon

Meghalt egy tizennégy éves fiú a hatvani strandon szombaton, a gyerek fürdőzés közben lett rosszul. A történteket a Hatvani Rendőrkapitányság közigazgatási eljárásban vizsgálja.

Strandok éjszakája Félegyházán is!
2015. Július 30. 09:03, csütörtök | Helyi

Strandok éjszakája Félegyházán is!

Országszerte már csaknem ötven fürdő csatlakozott a július 31-én megrendezendő Strandok éjszakájához, közöttük a félegyházi is.

Villám csapott a Balatonba - öt fürdőző sérült meg
2015. Július 24. 07:14, péntek | Belföld

Villám csapott a Balatonba - öt fürdőző sérült meg

A vonyarcvashegyi strandról öt embert vittek a keszthelyi kórházba, ketten súlyos, hárman könnyebb sérülést szenvedtek a Balatonba csapó villámtól csütörtökön.

Legyen a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda Az Év Fürdője
2015. Július 23. 14:56, csütörtök | Helyi

Legyen a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda Az Év Fürdője

Összecsapnak a magyar fürdők - Szavazzon, hogy a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda legyen Az Év Fürdője

Bikini bibi
2015. Július 05. 15:00, vasárnap | Bulvár

Bikini bibi

Ez az! Igen! Megvan! Több hetes, ne adj’ Isten, hónapos keresgélés után megvan Ő, a bikinik bikinije! Tökéletesen áll rajtunk… a próbafülkében! De aztán irány a part!

Strandoljatok ketten 1 jeggyel
2015. Július 02. 13:33, csütörtök | Helyi

Strandoljatok ketten 1 jeggyel

Kedden Gyertek Ketten 1 jeggyel!

Mosolynap a Félegyházi Strandon
2015. Június 07. 08:09, vasárnap | Helyi

Mosolynap a Félegyházi Strandon

Remekül szórakozott az, aki szombaton (június 6-án) ellátogatott a Félegyházi Strandra, ahol most első alkalommal került megrendezésre a Mosolynap.

Szabadvízi fürdőhelyeink nyolcvan százaléka kiváló vagy jó
2015. Június 05. 07:15, péntek | Belföld

Szabadvízi fürdőhelyeink nyolcvan százaléka kiváló vagy jó

A magyarországi 241 kijelölt természetes fürdőhely közül 160 kiváló, 35 jó, 6 pedig tűrhető minősítést kapott, mindössze 4 esett az elmúlt négy év adatai alapján a kifogásolt kategóriába.

Így óvja bőrét a strandszezonban
2015. Május 29. 16:04, péntek | Életmód

Így óvja bőrét a strandszezonban

Nyáron mindenki szívesen tölti az idejét a vízparton, legyen szó strandolásról, tengerparti nyaralásról vagy éppen egy balatoni csobbanásról.

Kiváló az uniós és a magyar fürdőhelyek vízminősége
2015. Május 21. 07:13, csütörtök | Külföld

Kiváló az uniós és a magyar fürdőhelyek vízminősége

Az uniós és a magyar fürdőhelyek esetében is elmondható, hogy túlnyomó többségük vízminősége kiváló - derült ki az Európai Bizottság és az Európai Környezetvédelmi Ügynökség szerdán közzétett jelentéséből.