2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

A munkahelyi siker titka a hatékony kommunikáció
2015. Január 24. 13:00, szombat |

A munkahelyi siker titka a hatékony kommunikáció

Bármilyen egyszerűnek is tűnhet az a néhány tényező, mellyel sikeresen lehet kommunikálni egy-egy vállalaton belül, mégis sokan elsiklanak felettük, és gyakoriak a szarvashibák.

Minden negyedik szórakozóhely megbukott az ellenőrzésen
2015. Január 24. 11:00, szombat |

Minden negyedik szórakozóhely megbukott az ellenőrzésen

Az elmúlt évben elvégzett ellenőrzések során minden negyedik szórakozóhely esetében talált tűzvédelmi hiányosságot az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság (OKI).

Több helyen is havazásra figyelmeztetnek
2015. Január 24. 07:00, szombat |

Több helyen is havazásra figyelmeztetnek

Több helyen viharos széllel, csapadékkal hidegfront éri el az országot. Több megyére elsőfokú figyelmeztetést adtak ki szombatra a havazás, illetve hófúvás veszélye miatt.

Kiállítással zárult a kultúra napi program
2015. Január 23. 17:51, péntek |

Kiállítással zárult a kultúra napi program

Ircsik József festőművész emlékére nyílt kiállítás ma (január 23-án) a Hattyúházban.

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései
2015. Január 23. 14:48, péntek |

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

Félpályás útlezárás az M5-ös autópályán
2015. Január 23. 13:58, péntek |

Félpályás útlezárás az M5-ös autópályán

Kigyulladt egy autó a sztrádán.

A Magyar Kultúra Napját ünnepelte a város
2015. Január 23. 08:53, péntek |

A Magyar Kultúra Napját ünnepelte a város

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ valamint a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület január 22-én, a Magyar Kultúra Napja alkalmából szervezett ünnepi műsort.

A félegyházi lakóközösségek is sikerrel pályázhatnak
2015. Január 23. 08:17, péntek |

A félegyházi lakóközösségek is sikerrel pályázhatnak

Sajtótájékoztató keretében számoltak be 2015. január 22-én a polgármesteri hivatalban az újonnan megjelent Otthon Melege Program lakossági energiahatékonysági pályázatok részleteiről.

Árokba borult a Suzuki Vitarával
2015. Január 23. 08:05, péntek |

Árokba borult a Suzuki Vitarával

Ma (2015. január 23.) reggel 7 óra körül Kiskunfélegyháza és Jászszentlászló között a Haleszi bolttól kb. 500 m-re egy zöld színű Suzuki VITARA az árokba borult.

Rekordtermést hozott a kukorica
2015. Január 22. 17:00, csütörtök |

Rekordtermést hozott a kukorica

Ahogy az várható volt az előzetes számokból, most hivatalosan is kiderült: rekord termést hozott tavaly a kukorica.

Megszűnik a méltányossági ápolási díj
2015. Január 22. 16:34, csütörtök |

Megszűnik a méltányossági ápolási díj

Aki március után otthon ápolja valamelyik családtagját nemhogy egy fillér támogatást nem kap, de az ápolással töltött évek sem számítanak majd bele a szolgálati időbe a nyugdíjazásakor.

Az ürge lett az év emlőse
2015. Január 22. 16:00, csütörtök |

Az ürge lett az év emlőse

Már második alkalommal hirdeti meg az „év emlőse” rendezvénysorozatot a VADONLESŐ Program. Céljuk, hogy minden évben más és más őshonos emlősállatunkra hívják fel a figyelmet.