2024. május 21, kedd - Konstantin

Baleset az M5-ös autópályán
2014. December 12. 08:24, péntek |

Baleset az M5-ös autópályán

A belső forgalmi sávot lezárták a rendőrök.

Újabb 10 szénmonoxid érzékelő forgalmazását tiltotta meg a hatóság!
2014. December 11. 10:58, csütörtök |

Újabb 10 szénmonoxid érzékelő forgalmazását tiltotta meg a hatóság!

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság ismételten vizsgálta a kereskedelmi forgalomban kapható szénmonoxid érzékelők megfelelőségét. Ennek keretében 10-féle termék mintavételezésre került sor.

Az év női futsalosa Szabó Boglárka
2014. December 11. 10:53, csütörtök |

Az év női futsalosa Szabó Boglárka

A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik: kik sportágukban az év legjobbjai. Az idén 50 sportág szövetsége válaszolt az MTI megkeresésére.

Anyakönyvi Híreink
2014. December 11. 10:46, csütörtök |

Anyakönyvi Híreink

Friss anyakönyvi híreinket az alábbiakban már megtekintheti.

Kortalan értékőrzés
2014. December 11. 10:42, csütörtök |

Kortalan értékőrzés

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata célul tűzte ki, hogy a Hungarikumok Gyűjteményében, a Nemzeti Értéktárban és a Kiskunfélegyházi Értéktárban szereplő és a jövőben felvenni kívánt értékeket minél szélesebb körben népszer

Szombattól új jelölések lesznek az élelmiszereken
2014. December 11. 09:53, csütörtök |

Szombattól új jelölések lesznek az élelmiszereken

Szombaton lép életbe az élelmiszerek jelölésének szigorúbb szabályozásáról szóló uniós rendelet, amely a fogyasztók tapasztalatait, elvárásait figyelembe véve készült – mondta a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal egyik igaz

Terjed az Oldalkocsis Találkozó híre az európai szaksajtóban!
2014. December 11. 08:34, csütörtök |

Terjed az Oldalkocsis Találkozó híre az európai szaksajtóban!

Európa egyik legjelentősebb oldalkocsis szakmagazinja, a Sidecar Traveller őszi kiadása egész oldalas cikkel tudósít az első kiskunfélegyházi Oldalkocsis Találkozóról.

Síelj itthon!
2014. December 11. 08:18, csütörtök |

Síelj itthon!

A magyarországi téli sportok turisztikai vonatkozásairól, kiemelten a hazai síelési lehetőségekről tartottak sajtótájékoztatót.

Hatvankét polgárőr vigyázta biztonságunkat az idei évben
2014. December 10. 10:45, szerda |

Hatvankét polgárőr vigyázta biztonságunkat az idei évben

Közel hatezer órát töltöttek szolgálatban az idei esztendőben a Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület tagjai.

Csodapárna? Nevezzünk inkább átverésnek!
2014. December 10. 10:31, szerda |

Csodapárna? Nevezzünk inkább átverésnek!

A bugaci Székely Ferenc több fórumon kereste már igazát, de nem járt sikerrel. Mágneses csodapárnával verték át: 80 ezerért kínálták, végül 277 ezer forint végösszegű kölcsönszerződést írattak vele alá.

„A munkád öröme” program gyümölcse
2014. December 10. 09:29, szerda |

„A munkád öröme” program gyümölcse

A Sorsocskák Alapítvány Dr. Ónodi Izabella kuratóriumi elnökével az élen azt a célt tűzte ki, hogy megismertesse a hátrányos helyzetű fiatalokat Kiskunfélegyháza legsikeresebb mestereivel, szakmáival és vállalkozásaival.

Karácsonyi ünnepség a Nyugdíjas Klubban
2014. December 09. 22:00, kedd |

Karácsonyi ünnepség a Nyugdíjas Klubban

Évzáró karácsonyi programját tartotta a december 9-én a volt Lenin Mg. Tsz Nyugdíjas Klub, melynek a Szakmaközi Művelődési Ház adott otthont.