2024. május 3, péntek - Tímea

Jézus születése a képzőművészetben
2014. December 05. 09:58, péntek |

Jézus születése a képzőművészetben

Jézus Krisztus születésének ábrázolása a képzőművészetben címmel tartott vetített képes előadást december 4-én Bella Rózsa Pilinszky-díjas tanár, grafikusművész a városi könyvtárban.

Életre való vagyok címmel gyűjtenek
2014. December 05. 09:43, péntek |

Életre való vagyok címmel gyűjtenek

A kiskunfélegyházi mozgáskorlátozottak karoltak fel és próbálnak segíteni egy rákbeteg félegyházi nőn. Kezdeményezésükhöz bárki csatlakozhat.

Félegyházi alkotók munkái az Art Turkában
2014. December 04. 22:16, csütörtök |

Félegyházi alkotók munkái az Art Turkában

Karácsonyi vásár és kiállítás nyílt ma (december 4-én) a Holló László Képzőművész Kör Petőfi téri galériájában. A tárlatot Szabó Ildikó művésztanár ajánlotta a közönség figyelmébe, közreműködött Kovács-Csonka Szilvia.

Rajzverseny az ünnepvárás jegyében
2014. December 04. 17:05, csütörtök |

Rajzverseny az ünnepvárás jegyében

Kedves Gyerekek! Szeretnénk megköszönni a sok csodálatos rajzot, melyet eljuttattatok Szerkesztőségünkbe.

Mikulás futás
2014. December 04. 16:44, csütörtök |

Mikulás futás

Több száz diák vett részt idén is a Constantinum Intézmény Mikulás futásán. A város iskolásai korosztályonként álltak rajthoz. A legjobbak érmet és oklevelet kaptak.

Sanghaj város kereskedelmi delegációja érkezett az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkba
2014. December 04. 15:35, csütörtök |

A sanghaji, gazdasági szakemberekből álló csoportot Dr. Juhász Tünde kormánymegbízott, B. Nagy László országgyűlési képviselő és Kakas Béla megyei elnök hívta meg.

HALLATLAN NAGY SIKER
2014. December 04. 13:25, csütörtök |

HALLATLAN NAGY SIKER

Óriási megtiszteltetés érte futsal csapatunkat, az Astra-Kiskunfélegyházát!

Az ünnepi forgatagban is vigyázzunk értékeinkre!
2014. December 04. 10:01, csütörtök |

Az ünnepi forgatagban is vigyázzunk értékeinkre!

Az ünnepek közeledtével fokozott figyelmet érdemes fordítanunk értékeink védelmére. A karácsonyi bevásárlások szinte mágnesként vonzzák a zsebtolvajokat.

Az Állat- és Kirakodóvásár időpontja VÁLTOZATLAN
2014. December 04. 09:12, csütörtök |

Az Állat- és Kirakodóvásár időpontja VÁLTOZATLAN

2014. decemberi Országos Állat és Kirakodó Vásár Kiskunfélegyházán a megszokott időpontban december 2. vasárnapján (14-én) kerül megrendezésre!

Falugyűlés Petőfiszálláson
2014. December 04. 08:24, csütörtök |

Falugyűlés Petőfiszálláson

2014. december 12-én (pénteken) 17 órakor FALUGYŰLÉS lesz Petőfiszálláson.

Mikulásvárás Petőfiszálláson
2014. December 04. 08:22, csütörtök |

Mikulásvárás Petőfiszálláson

Mikulásváró családi délután Petőfiszálláson, a Faluházban december 6-án 15 órától.

Karácsonyi fények a Tupperware Főzőklubban!
2014. December 03. 18:57, szerda |

Karácsonyi fények a Tupperware Főzőklubban!

Ma (december 3-án) már a karácsonyi ünnepvárás jegyében tartották soron következő foglalkozásukat a Tupperware Főzőklub tagjai. A sok szorgos kéz által, nagyon sok finom és egészséges étel került terítékre.