2024. szeptember 19, csütörtök - Vilhelmina

Hírek | Helyi

Baján is eredményesek voltak a félegyházi úszók
2013. Február 26. 08:33, kedd |

Hatodik alkalommal rendezték meg Baján, az Emel Kupát, ahol 16 egyesület (köztük 3 külföldi csapat) versenyzői álltak rajtkőre. A kiskunfélegyházi Úszó Egyesület négy versenyzőjét indított.

Kamionstop éjszaka a vágóhídnál
2013. Február 25. 16:12, hétfő |

Állatszállító kamionok nem hajthatnak be a Csólyosi útra este 10 és reggel 6 óra között

Drogosok, tolvajok, randalírozók garázdálkodnak a Bankfaluban?
2013. Február 25. 15:41, hétfő |

Kiskunfélegyháza kertvárosi negyedében elszaporodtak a bűncselekmények. Ismeretlenek bandákba verődve akadályozzák a kerékpáros forgalmat, a játszótéren randalírozók garázdálkodnak, megemelkedett a lopások száma.

Egyetértettek
2013. Február 25. 15:29, hétfő |

A kötségvetést egyöntetűen elfogadta az önkormányzat képviselőtestülete. 14 képviselőből 14 mondott ingent a költségvetésre.

2012-ben a kiskunfélegyházi Rocktár az Év Klubbja!
2013. Február 21. 14:46, csütörtök |

Az Év Klubja 2012. közönségszavazáson elsöprő győzelmet aratott a Rocktár Élőzenei Bázis.

Kétszeres olimpiai bajnok Kiskunfélegyházáról
2013. Február 19. 08:17, kedd |

Csontos Piroska a Kiskunfélegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub versenyzője kétszeres győztes lett Dél-Koreában Pyeongchang-ben megrendezett X. Speciális Téli Világjátékokon.

Nincs Szilveszter futás nélkül!
2013. Február 18. 16:43, hétfő |

Immár 21. éve búcsúztatják futással az óévet a sportbarátok Kiskunfélegyháza főutcáján. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub által rendezett futófesztiválon több mint 500-an vettek részt 3 korcsoportban.

2012. December 09. 14:12, vasárnap |

Rekord mennyiségő érem a Mikulás Kupán!

Rekord mennyiségű éremmel térhetett haza Hódmezővásárhelyről a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület.

2012. December 09. 13:56, vasárnap |

A félegyházi úszók Dunaújvárosban is bizonyítottak!

8 éremmel gazdagodott a Félegyházi Úszó Egyesület!

2012. December 09. 13:48, vasárnap |

Félegyházi úszó sikerek Baján

Taroltak a félegyházi úszok az idén 10. alkalommal Baján megrendezett Halászlé kupán!

2012. December 07. 16:47, péntek |