2024. július 5, péntek - Sarolta, Emese

Újraindul az önkormányzati választáson Csányi József polgármester
2024. Február 02. 09:26, péntek |

Újraindul az önkormányzati választáson Csányi József polgármester

Csányi József polgármester közösségi oldalán jelentette be, hogy ismét megméretteti magát a június 9-i önkormányzati választáson. A közleményt az alábbiakban változtatás nélkül közöljük.

Anyakönyvi hírek
2024. Február 01. 17:57, csütörtök |

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

Ezért jó, ha kézzel írnak a diákok az iskolában
2024. Január 31. 15:55, szerda |

Ezért jó, ha kézzel írnak a diákok az iskolában

Digitalizálódó világunkban egyre ritkábban fogunk tollat és papírt a kezünkbe, egy friss kutatás szerint azonban a tanulás szempontjából ez egyáltalán nem szerencsés.

Felhívás lejárt sírhelyek újraváltására
2024. Január 30. 11:40, kedd |

Felhívás lejárt sírhelyek újraváltására

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Temetkezési részlege értesíti a lakosságot Kiskunfélegyháza köztemetőiben a 2024. január 15-i kimutatás szerint lejárt sírhelyek listája az alábbi helyszíneken tekinthető meg:

Házi készítésű méhecskehotelekkel és darázsgarázsokkal lehet segíteni a beporzó rovarokat
2024. Január 30. 09:56, kedd |

Február végéig érdemes elkészíteni és kihelyezni a méhecskehoteleket és darázsgarázsokat, amelyekkel erkélyen, ablakpárkányon is hatékonyan lehet segíteni már kora tavasztól a szelíd beporzók szaporodását

Télűző Városi Farsang
2024. Január 29. 11:33, hétfő |

Télűző Városi Farsang

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel várja Önöket szabadtéri hagyományőrző programjára 2024. február 10-én (szombaton)

Remek birkozó eredmények Egerben
2024. Január 29. 11:18, hétfő |

Remek birkozó eredmények Egerben

Egerben rendezték az év első szabadfogású területi Magyar Bajnokságát a diák korosztályok számára.

Sok futó csatlakozott Kiskunfélegyházán is a kilométerek gyűjtéséhez
2024. Január 29. 10:56, hétfő |

Sok futó csatlakozott Kiskunfélegyházán is a kilométerek gyűjtéséhez

A Fuss Félegyháza Futókör közösségi futást rendezett a Parkerdőben január 28-án, mellyel városunk is csatlakozott a Yours Truly elnevezésű nemzetközi kihíváshoz.

Fiatalkorú rablót vettek őrizetbe Félegyházán
2024. Január 29. 10:11, hétfő |

Fiatalkorú rablót vettek őrizetbe Félegyházán

Súlyosan megsérült az a 71 éves férfi, akire egy 17 éves fiú támadt a hajnali órákban. A kiskunfélegyházi rendőrök pár órán belül azonosították és elfogták az elkövetőt.

Szikrázó napsütéssel zárul a hét
2024. Január 28. 08:42, vasárnap |

Szikrázó napsütéssel zárul a hét

Mutatjuk, hány fok várható.

Korlátozzák az erdőlátogatást márciusig
2024. Január 28. 08:40, vasárnap |

Korlátozzák az erdőlátogatást márciusig

Térképpel is segítik a kirándulni vágyókat, hogy melyik erdőrészeken és túraútvonalakon sétálhatnak a vad-és erdőgazdálkodási munkálatok idején.

Hírekl az Ótemplomból
2024. Január 28. 08:37, vasárnap |