2024. szeptember 30, hétfő - Jeromos

Programok a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban
2016. November 14. 10:51, hétfő |

Programok a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban

Tekintsék meg a KÉSZ Aréna Sportcsarnok aktuális program ajánlatát!

A szakma mellett megtanulják a boldog élet mibenlétét
2016. November 14. 10:37, hétfő |

A szakma mellett megtanulják a boldog élet mibenlétét

Két másik félegyházi iskola mellett a Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma is viselheti november 11-től a Boldog Iskola címet.

A Harry Potter-darab kapta a legjobb színmű díját Londonban
2016. November 14. 10:30, hétfő |

A Harry Potter-darab kapta a legjobb színmű díját Londonban

A Harry Potter és az elátkozott gyermek című kétrészes színmű kapta vasárnap a legjobb darab díját a londoni Evening Standard színházi díjkiosztó gáláján.

Nyílt napok a PG-ben
2016. November 14. 10:26, hétfő |

Nyílt napok a PG-ben

2016. november 15-én és december 6-án 8 órától nyílt napot tartanak a Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi PG Tagintézményében.

Folyamatosan csökken a magyar nyelvet beszélők száma
2016. November 14. 08:02, hétfő |

Folyamatosan csökken a magyar nyelvet beszélők száma

Folyamatosan csökken a magyar nyelvet használok száma a Kárpát-medencében - mondta Juhász Judit, az Anyanyelvápolók Szövetségének elnöke vasárnap az M1 aktuális csatornán.

Ötvenhét illegális migránsra bukkantak a fővárosban
2016. November 14. 07:53, hétfő |

Ötvenhét illegális migránsra bukkantak a fővárosban

Ötvenhét, magát afgánnak mondó illegális migránssal szemben intézkedtek a rendőrök vasárnap este a fővárosban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI-vel.

Donald Trump nem kívánja felvenni elnöki fizetését
2016. November 14. 07:50, hétfő |

Donald Trump nem kívánja felvenni elnöki fizetését

Nem kívánja felvenni elnöki fizetését Donald Trump. Az Egyesült Államok megválasztott elnöke a CBS televíziónak adott, részletekben már korábban ismertetett vasárnapi interjújában beszélt erről és más kérdésekről.

Gyilkosság Fancsalon, megölte élettársát, majd magával is végzett
2016. November 14. 07:49, hétfő |

Gyilkosság Fancsalon, megölte élettársát, majd magával is végzett

Halálra szurkálta 37 éves élettársát, majd magával is végzett vasárnap késő este egy 61 éves férfi a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Fancsalon - tájékoztatta hétfőn a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Teljes útlezárás a 44-es számú főúton, Nyárlőrinc közelében
2016. November 14. 06:36, hétfő |

Teljes útlezárás a 44-es számú főúton, Nyárlőrinc közelében

Egy kisteherautó és két személygépjármű ütközött össze.

Brazil Nagydíj - Hamilton nyerte a kaotikus futamot, Rosberg második
2016. November 13. 22:00, vasárnap |

Brazil Nagydíj - Hamilton nyerte a kaotikus futamot, Rosberg második

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a kétszer félbeszakított vasárnapi Forma-1-es Brazil Nagydíjat, amelyen a vb-pontversenyben vezető csapattársa, Nico Rosberg második lett.

Négyet rúgott a magyar csapat Andorrának
2016. November 13. 21:40, vasárnap |

Négyet rúgott a magyar csapat Andorrának

A magyar labdarúgó-válogatott vasárnap hazai pályán 4-0-s győzelmet aratott a pont nélküli, sereghajtó Andorra felett a 2018-as, oroszországi világbajnokság európai selejtezősorozatának negyedik fordulójában.

Lehűléssel kezdődik a jövő hét
2016. November 13. 18:14, vasárnap |

Lehűléssel kezdődik a jövő hét

Lehűlésre kell készülni a jövő héten: a leghidegebb órákban akár mínusz 7 Celsius-fok is lehet, s néhol még napközben is fagypont körül alakul a hőmérséklet. Emellett sokat süt majd a nap, de eső, hó, ónos eső is várható