2024. szeptember 30, hétfő - Jeromos

Öt gazdasági javaslatot vitat meg ma az Országgyűlés
2016. November 11. 07:41, péntek |

Öt gazdasági javaslatot vitat meg ma az Országgyűlés

A nemzetgazdasági miniszter öt javaslatát tárgyalja ma az Országgyűlés, általános vitát tartanak például a jövő évi költségvetés módosításáról és a kormány adócsomagjáról is.

Folytatódtak a Trump-ellenes tüntetések az Egyesült Államok több városában
2016. November 11. 07:40, péntek |

Folytatódtak a Trump-ellenes tüntetések az Egyesült Államok több városában

Folytatódtak csütörtök este a Trump-ellenes tüntetések az Egyesült Államok egyes városaiban: New Yorkban, Los Angelesben, San Franciscóban, Seattle-ben és Richmondban.

Juhász Csaba: A nézők szórakoztatása volt a cél!
2016. November 11. 07:39, péntek |

Juhász Csaba: A nézők szórakoztatása volt a cél!

Juhász Csaba - Szántó Szabolcs Honda Civic Type R IV. Miskolc Autó - Ózd Rallye 2016.10.28-30.

Meghalt Leonard Cohen, a Hallelujah dalszerző-énekese
2016. November 11. 07:34, péntek |

Meghalt Leonard Cohen, a Hallelujah dalszerző-énekese

Meghalt Leonard Cohen - derül ki a kanadai énekes, dalszerző és költő hivatalos Facebook-oldalán péntek hajnalban közzétett üzenetből.

Aranyanyu díjas lett a félegyházi főápoló
2016. November 10. 19:40, csütörtök |

Aranyanyu díjas lett a félegyházi főápoló

A Richter Aranyanyu díj egészségügyi szakdolgozó kategória közönségdíjasa Garai Erzsébet a kiskunfélegyházi Dialízis Központ főápolója lett, aki a művesekezelésre szorulókat segíti nap mint nap.

A sport legyen a tiéd
2016. November 10. 17:17, csütörtök |

A sport legyen a tiéd

2016. november 17-én 8:15 órától 11:15 óráig a KÉSZ Arénában „A sport legyen a tiéd” címmel sport délelőttöt tartanak.

Kiadós esőzés és havazás várható a hétvégén
2016. November 10. 16:00, csütörtök |

Kiadós esőzés és havazás várható a hétvégén

Hűvös, csapadékos idő lesz a hétvégén: néhol még napközben is fagypont körül alakul a hőmérséklet, többfelé kiadós esőzésre, továbbá havazásra, néhol hófúvásra is készülni kell

Rally: Egy önfeledt hétvége - VIDEÓVAL
2016. November 10. 15:48, csütörtök |

Rally: Egy önfeledt hétvége - VIDEÓVAL

SOLID Racing Team – Ózd Rally, 2016.10.27-29. Kondella Péter – Szilassy Arnold, Mitsubishi Lancer Evo. IX

Először nyert díjat magyar sör Európa legnagyobb sörversenyén
2016. November 10. 14:04, csütörtök |

Először nyert díjat magyar sör Európa legnagyobb sörversenyén

Bronzérmes lett a budapesti HopTop Brewery Midnight Express nevű söre a European Beer Star nemzetközi sörverseny Dry Stout kategóriájában, ezzel magyar sör először szerzett díjat Európa legnagyobb sörversenyén.

Elfogtak Budapesten egy magyar férfit, aki öt éve Berlinben ölt
2016. November 10. 14:03, csütörtök |

Elfogtak Budapesten egy magyar férfit, aki öt éve Berlinben ölt

Elfogtak a fővárosban egy 32 éves magyar férfit, aki öt éve megölt egy 81 éves német férfit Berlinben - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon csütörtökön.

Kiskunfélegyházán folytatódott a toborzás
2016. November 10. 13:26, csütörtök |

Kiskunfélegyházán folytatódott a toborzás

A végzős diákoknak tartottak tájékoztatást a rendőrök.

Új ravatalozó, több lámpatest, gyerekpancsoló kialakítása is szerepel a tervek között
2016. November 10. 13:04, csütörtök |

Bense Zoltán a 2. sz. választókerület önkormányzati képviselője lakossági fórumot tartott november 9-én a Városháza dísztermében.