2024. szeptember 30, hétfő - Jeromos

Magyarország egy helyet javított pozícióján az európai vásárlóerő-rangsorban
2016. November 09. 15:01, szerda |

Magyarország egy helyet javított pozícióján az európai vásárlóerő-rangsorban

A legmagasabb átlagos vásárlóerővel idén is Liechtenstein, Svájc és Luxemburg büszkélkedhet Európában, a kontinens legkevésbé tehetős lakosai pedig Fehéroroszországban, Moldovában és Ukrajnában élnek.

Idén is lesz a Nagycsaládos Karácsony!
2016. November 09. 14:54, szerda |

Idén is lesz a Nagycsaládos Karácsony!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata az idén is megrendezi karácsonyi ünnepségét, amelyre szeretettel meghívja a város nagycsaládosait, valamint a 2016. évben született gyermekeket és azok családját.

Az utak állapotáról, szemétszállításról, közvilágításról kérdeztek a 3. számú választókörzet lakói
2016. November 09. 11:32, szerda |

Gyenes Attila a 3. számú választókörzet önkormányzati képviselője november 7-én lakossági fórumot tartott a Dózsa Iskolában.

Madárinfluenza - Újabb két ország vezetett be importtilalmat a magyar baromfira
2016. November 09. 11:32, szerda |

Madárinfluenza - Újabb két ország vezetett be importtilalmat a magyar baromfira

A Békés megyében kimutatott madárinfluenza-vírus miatt Kanada és Szerbia is korlátozza a magyar baromfi és baromfitermékek bevitelét az országba, így már hét,

Építsük meg Kiskunfélegyháza karácsonyi mézeskalács mesevárosát!
2016. November 09. 11:28, szerda |

Építsük meg Kiskunfélegyháza karácsonyi mézeskalács mesevárosát!

A karácsony meghitt hangulatát és közösségi örömét szeretnénk még ünnepélyesebbé tenni azzal, hogy mézeskalács házikókból harmadszor is mesevárost építünk a Kiskun Múzeumban.

Nyílt napokat és Állásbörzét rendez a Mezgé
2016. November 09. 10:53, szerda |

Nyílt napokat és Állásbörzét rendez a Mezgé

Szeretettel várják az érdeklődőket, szülőket, nyolcadikos diákokat, tanáraikat 2016. november 17-én és 18-án 9 órától az iskolába.

Véradások decemberben
2016. November 09. 10:13, szerda |

Véradások decemberben

Decemberben is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot.

Lakossági fórumot tart Bense Zoltán
2016. November 09. 10:08, szerda |

Lakossági fórumot tart Bense Zoltán

Lakossági fórumot tart ma (november 9-én) 17 órakor a polgármesteri hivatal tárgyalójában Bense Zoltán, a 2. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a Városüzemeltetési Bizottság elnöke.

A második hely volt a maximum Ózdon
2016. November 09. 09:59, szerda |

A második hely volt a maximum Ózdon

Spitzmüller Csaba és Béres László a dobogón zárta a bajnokság utolsó futamát, ráadásul a székesfehérvári bronzot tovább fényesítve Ózdról egy ezüstéremmel térhettek haza.

Szinte alig volt hús a virsliben
2016. November 09. 09:47, szerda |

Szinte alig volt hús a virsliben

Kivonták a forgalomból a Lidl által forgalmazott Baroni vákuumcsomagolt virslit.

Meghallgatták mindenki véleményét, javaslatát
2016. November 09. 09:37, szerda |

Meghallgatták mindenki véleményét, javaslatát

November 8-án (kedden) Kiskunfélegyháza város képviselő-testülete közmeghallgatást tartott a városháza dísztermében.

Karácsonyi Fény Alapítvány felhívása
2016. November 09. 09:36, szerda |

Karácsonyi Fény Alapítvány felhívása

Az elmúlt évekhez hasonlóan, ebben az évben is lehetőségünk van arra, hogy a kiskunfélegyházi rászorulókat támogassuk élelmiszer utalvánnyal.