2024. szeptember 29, vasárnap - Mihály

Visszaéléssel gyanúsítják a NAV két baranyai munkatársát
2016. Október 20. 07:56, csütörtök |

Visszaéléssel gyanúsítják a NAV két baranyai munkatársát

Hivatali vesztegetéssel gyanúsítják a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pécsi régiós igazgatóságának két dolgozóját - írta szerda délután a Pécsi Újság.hu.

Mintegy ötezer csirke pusztult el egy győri tűzben
2016. Október 20. 07:55, csütörtök |

Mintegy ötezer csirke pusztult el egy győri tűzben

Elpusztult mintegy ötezer, fóliasátorban nevelt csirke, miután a sátor kigyulladt szerda késő délután Győrben, a Sági úton

Landolt a Marson az ExoMars űrexpedíció leszállóegysége
2016. Október 20. 07:54, csütörtök |

Landolt a Marson az ExoMars űrexpedíció leszállóegysége

Félmilliárd kilométer megtétele és hét hónapnyi repülés után landolt a Marson az ExoMars orosz-európai űrexpedíció leszállóegysége szerdán - jelentették be az Európai Űrügynökség (ESA) darmstadti irányító központjában.

Nacsa Olivér az egyensúlyt Lentiben találta meg
2016. Október 20. 07:28, csütörtök |

Nacsa Olivér az egyensúlyt Lentiben találta meg

Humoristaként ismertük meg, televízióban állandó műsora lett, producerként kezdett dolgozni, most pedig színházat alapít, a sokoldalú Nacsa Olivér, akiről azt viszont kevesen tudják, hogy imád utazni,

Elfogta a TEK a Teréz körúti robbantót
2016. Október 19. 18:28, szerda |

Elfogta a TEK a Teréz körúti robbantót

Az M1 aktuális csatorna információi szerint a Terrorelhárítási Központ (TEK) szerdán elfogta a szeptember 24-i Teréz körúti robbantás feltételezett elkövetőjét.

Kiválóan helyt álltak a futóklub sportolói a duatlon versenyen
2016. Október 19. 18:04, szerda |

Kiválóan helyt álltak a futóklub sportolói a duatlon versenyen

2016. október 8-án Dejtáron a Börzsöny lábánál rendezték meg ez évi versenyévad utolsó ranglista számát a duatlonban.

Télálló almát akar?
2016. Október 19. 14:48, szerda |

Télálló almát akar?

Ezt nézze meg, s nem verik át!

Kényszerleszállást hajtott végre Budapesten a Fenerbahce focistáit szállító gép
2016. Október 19. 14:20, szerda |

Kényszerleszállást hajtott végre Budapesten a Fenerbahce focistáit szállító gép

Kényszerleszállást hajtott végre szerdán a budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren a Fenerbahce labdarúgócsapatát Manchesterbe szállító repülőgép - adta hírül az AP amerikai hírügynökség.

Robbanás mustgáz miatt Kecskeméten
2016. Október 19. 12:01, szerda |

Robbanás mustgáz miatt Kecskeméten

Robbanás történt egy kecskeméti családi ház melléképületében szerda reggel, egy embert kórházba vittek - közölte Kovács Andrea, a Bács-Kiskun megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

Emlékezzünk együtt ’56-ra
2016. Október 19. 11:00, szerda |

Emlékezzünk együtt ’56-ra

Mindenkit szeretettel várunk az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulójának Kiskunfélegyházi Rendezvénysorozatára október 18-23 között.

Egyre több nyugdíjas internetezik
2016. Október 19. 10:39, szerda |

Egyre több nyugdíjas internetezik

Majdnem minden második idős ember internetezik a kecskeméti nyugdíjasklubok látogatói közül.

Élethosszig tartó tanulás: 5 tipp a naprakész tudás megszerzéséhez
2016. Október 19. 10:12, szerda |

Élethosszig tartó tanulás: 5 tipp a naprakész tudás megszerzéséhez

Életünk kétharmadában dolgozunk, ez akár négy évtizedet is jelenthet a munka világában. Az új kihívások keresése, és a néhány évenkénti munkahelyváltás természetes folyamattá vált.