2024. szeptember 28, szombat - Vencel

E-learning tananyagok segítik a matematika érettségire való felkészülést
2016. Október 15. 07:22, szombat |

E-learning tananyagok segítik a matematika érettségire való felkészülést

A jövő évtől érvényes matematika érettségi követelményeknek megfelelő és a szükséges teljes ismeretanyagot feldolgozó e-learning képzés segíti a diákok felkészülését a www.epalatabla.hu oldalon.

Belebetegednek az amerikai felnőttek Trump-Clinton csatába
2016. Október 15. 07:22, szombat |

Belebetegednek az amerikai felnőttek Trump-Clinton csatába

Az amerikai elnökválasztással kapcsolatos folyamatos hírek komoly stresszforrást jelentenek az Egyesült Államokban élő felnőttek számára, függetlenül attól, hogy melyik oldalt támogatják

Munkaszüneti nap lesz nagypéntek
2016. Október 14. 14:27, péntek |

Munkaszüneti nap lesz nagypéntek

Munkaszüneti nap lesz nagypéntek - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Magyarországi Református Egyház Zsinatának emlékülésén, pénteken Budapesten.

Füge Krisztián és a HE-DO kupa.
2016. Október 14. 13:47, péntek |

Füge Krisztián és a HE-DO kupa.

Füge Krisztián - Suzuki Swift Sport CarColor Motorsport HE-DO - Hankook Kupa 2016.10.15-16. - Hungaroring

Fehér Géza és a lacházi motocross csapatverseny
2016. Október 14. 13:46, péntek |

Fehér Géza és a lacházi motocross csapatverseny

A hétvégén újra felbőgnek a motorok a lacházi motocross pályán. Ugyanis itt zajlik le a MAMS Magyarország Nyílt Nemzeti Motocross Csapatverseny és Hosch-Kleber Kupafutam.

Csak óvatosan a divatos élelmiszerekkel!
2016. Október 14. 12:15, péntek |

Csak óvatosan a divatos élelmiszerekkel!

Lejárt alapanyagokkal is dolgozott az a reform termékeket előállító tésztaüzem, ahol szeptember végén tartottak ellenőrzést a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) szakemberei.

25 éves az első magyar internetcím
2016. Október 14. 11:49, péntek |

25 éves az első magyar internetcím

A multikommunikációs eszközök a mindennapjaink részévé váltak, időnk nagy részét pedig az interneten töltjük – a szórakozáson kívül főként munka céljából! Hazánkat 25 éve elérte a digitális forradalom,

Ha Halloween akkor Tökfaragás!
2016. Október 14. 11:48, péntek |

Ha Halloween akkor Tökfaragás!

Jelentkezz Te is a legalább 2 fős csapatoddal és mutasd meg, milyen tökös legény vagy profi tökfaragó lány vagy!

Pályázati felhívás üzlethelyiségek bérbevételére
2016. Október 14. 11:11, péntek |

Pályázati felhívás üzlethelyiségek bérbevételére

Kiskunfélegyháza, Fadrusz János utca 2/A szám alatt (Városi Strand és Uszoda) 18,23 - 36.25 m2-es üzlethelyiségek bérbe vehetők.

Csípős lesz a hangulat Ópusztaszeren
2016. Október 14. 11:05, péntek |

Csípős lesz a hangulat Ópusztaszeren

Október 15-én minden a paprikáról szól majd pusztaszeren. Az egykori paprikatermesztők, paprikakofák világa elevenedik meg az Emlékpark skanzenjében.

Idegenben játszik a KHTK
2016. Október 14. 10:48, péntek |

Idegenben játszik a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 10. fordulójában Lajosmizsén lép pályára a KHTK együttese.

Bereményi Géza - Eldorádó c. filmjét vetítik ma a művelődési központban
2016. Október 14. 09:34, péntek |

Bereményi Géza - Eldorádó c. filmjét vetítik ma a művelődési központban

Szeretettel várnak mindenkit 2016. október 14-én 19 órakor a művelődési központban tartandó film vetítésre.